Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy jesteś na ustach części rodziny, bo dumni dziadkowie pochwalili się ciotce, że pracuję - na stanowisku, na jakim chciałam, na umowę o pracę, na pełny etat XD

"No jak to możliwe, to ludzie tyle lat po studiach pracy znaleźć nie mogą, a ona tak od razu, pewnie poznała tam kogoś, kto ją wkręcił, bo inaczej to by nie dała rady"

#polak #czujedobrzeczlowiek #rakcontent #polska
S.....n - Ten uczuć, kiedy jesteś na ustach części rodziny, bo dumni dziadkowie pochw...

źródło: comment_qXvDiFf9EgXeKKdz6lBSX6aFgay6YlKA.jpg

Pobierz
  • 27
No jak to możliwe, to ludzie tyle lat po studiach pracy znaleźć nie mogą


@Snuffkin: może w jakichś mniejszych ośrodkach, ale w dużych miastach teraz nie znam nikogo po studiach kto chcąc znaleźć pracę nie mógł tego zrobić. Czasami na początek jest to zła praca, słabo płatna, w złych warunkach itd, ale nie spotkałem się wśród znajomych z tym problemem. Mało tego, w wielu przypadkach wystarczy podejść i powiedzieć, że się
Tylko ona nie ogarnia, że to, że sklep ma towary luksusowe, nie oznacza, że pracownice tam zarabiają więcej niż w Tesco.


@Shanny: nieprawda!
a do tego to na pewno mozsz sobie wybierac w ramach premii te luksusowe ciuchy, przyznaj sie :P
No jak to możliwe, to ludzie tyle lat po studiach pracy znaleźć nie mogą


@Snuffkin: Takie typowe #!$%@? wszystkich do jednego wora. Mój ojciec też lamentował, że co to za kraj, że jego kolegi córka ma magistra, licencjat z drugiego kierunku i pracy nie może znaleźć!!!

Resocjalizacja i licencjat w szkole muzycznej xD Dochodzi do tego jeszcze to, że ona to żeńska wersja stulejarza i zapewne się nie umie nawet zakręcić
@Snuffkin: Ja miałem podobną - do na takie zaczepki #!$%@?łem z kulturą. Aż oduczyła się takiego #!$%@?.

"No jak to możliwe, to ludzie tyle lat po studiach pracy znaleźć nie mogą, a ona tak od razu, pewnie poznała tam kogoś, kto ją wkręcił, bo inaczej to by nie dała rady"

Wiesz ciocia może za Twoich czasów było inaczej liczyło się kto ma wtyki czy inne znajomości, teraz liczy się wiedza.


Ciocia