Myślę, że większość piłkarzy i kibiców Atletico tak się wczoraj czuła. Dziwi mnie tylko, dlaczego Atletico jak przygniotło Real i wyszło na prowadzenie 2-0 to się cofnęło do defensywy, tak jakby zaskoczone, że tak łatwo poszło.

Oni chyba sami nie wierzyli do końca w awans. Zrobili coś odwrotnego do tego, co Barca z PSG, która właśnie po bramce na 2-0 próbowała wcisnąć Francuzów do bramki, wiedząc, że albo wóz albo przewóz. A oni oddali piłkę Realowi, który przecież w piłkę grać potrafi. Pozwolili im odzyskać kontrolę nad meczem i spokojnie ogarnąć bramkę.
#pilkanozna
Pobierz salvadorwdali - Myślę, że większość piłkarzy i kibiców Atletico tak się wczoraj czuła...
  • 4

@salvador_w_dali: Widzę że jeszcze wierzysz w uczciwy sport ( ͜͡ʖ ͡€).
@salvador_w_dali: To z pewnością była taktyka Simeone tylko Benzemie włączył się Neymar i #!$%@? bombki strzelił. Chcieli pewnie dotrwać gdzieś do połowy albo do 60 minuty z niezłym wynikiem, licząc na kontry i później ruszyć znowu na Real jak na początku meczu.

@salvador_w_dali: widziales mniej wiecej w polowie ile km przebiegli pilkarze? atletico mialo 7 czy 8km wiecej. No sory, ale w koncu zmeczenie cie dopadnie.
oni oddali piłkę Realowi, który przecież w piłkę grać potrafi. Pozwolili im odzyskać kontrolę nad meczem i spokojnie ogarnąć bramkę.

@salvador_w_dali: Przy 2:0 napisałem koledze, który jest za Realem: "nic nie bój, ruszyli jak #!$%@? przez pierwsze 20 minut, zaraz siądą na dupach i Real ich wypunktuje". Atletico nie oddało piłki bo taktyka tylko oddało bo oddychało rękawami, Gabi i Gimenez wyglądali w 30 minucie jak po prysznicu. Nie bez powodu