•  

  http://wolnosc24.pl/2017/05/11/egipski-lekarz-ktory-badal-cialo-magdaleny-zuk-zostala-otruta-narkotykiem-flakka/
  Narkotyk, którym zostałą otruta #magdazuk podobno wygląda jak sole do kąpieli. Czy o 'solach' nie pisał na swoim FB jeden z tych pojebańców z ekipy Markusa? Wydaje mi się, że jakiś Mirek wrzucał screeny #magdalenazuk

  •  
   Q..u

   0

   @soap141: Jeśli to prawda i chodzi o dopalacze albo RC to "ogarnięta" osoba może zbić na tym niezły kapitał polityczny.

  •  
   Z.......s

   +1

   @soap141:

   źródło: 18319164_1199010093541610_379528783870054469_o.jpg

  •  
   Z.......s

   +1

   @soap141:

   źródło: 18301815_1399047310138916_5271606998504975265_n.jpg

  •  

   @OstrzeSprawiedliwosci @soap141: Maciej S., jeden ze znajomych Markusa, na swoim profilu facebookowym przy nazwisku miał dopisek Cloud Nine czyli jedną z nazw handlowych używanych do określania tzw. "Bath salts", narkotyków z grupy nazywanej potocznie "designer drugs". Są to tak zwane syntetyczne katynony jak na przykład mefedron. Według angielskiej wiki jednymi z objawów ubocznych zażywania w/w substancji mogą być: palpitacja serca, mdłości, halucynacje, paranoja, napady paniki, zwiększona tolerancja na ból, zachowania agresywne, zawał serca, uszkodzenie wątroby i nerek, rabdomioliza, samobójstwo etc. Jak by nie patrzeć pogrubione objawy doskonale pasuję do zachowania Magdy jakie możemy zaobserwować na filmie zarejestrowanym przez monitoring oraz na nagraniu rozmowy z Markusem jak również pokrywa się to z relacją Dr. Ahmeda Shawki, który zajmował się dziewczyną (http://www.vetogate.com/2703486):

   "he pointed out that the tourism company official explained to him that the patient cause to raise the problems of the hotel, and the strange behavior irritate guests the hotel, and proceeded to commit suicide several times (...)"

   "He pointed out that the patient 's Polish entered into a semi - coma and lack of awareness (...)" - semi-coma inaczej stan półśpiączki, soporu; stan wygaszenia przytomności.

   "He said that at eleven o'clock the evening we were surprised by contact the patient 's emergency room, pointing out that the patient was in the case of tightening rampage Hands and screaming is abnormal, not the nursing team and doctors could control them, pointing out that he gave her sedated and was entered into the hospital room, and linked to one of the family in order to preserve her life"

  •  
   Z.......s

   +2

   @adam-nowakowski:

   źródło: comment_NXeVH9eggFoQHvDXle9eDsTa9hHXNrsB.jpg

  •  

   @soap141 ech można z naprawdę dużą prawdopodobnością stwierdzić, że była pod wpływem narkotyków. Pytania są inne:
   - czy wzięła go sama
   - czy ktoś jej podał je bez jej wiedzy
   - czy pochodziły one z PL czy z Egiptu

   GMesserszmitt pisał, że narkotyk prawdopodobnie został podany jej już w Polsce na lotnisku.
   Biorąc pod uwagę sprawę Kaczorowskiej, tego co znaleźli w jej ciele i tego co podobno było w Coli w jej pokoju, stawiam, że jest to możliwe.

   Pytanie tylko po co? Kaczorowską ograbiono później na grube pieniądze. Co tutaj miałby ktoś zyskać na tym?

  •  
   Z.......s

   0

   @snow: Może ją sprzedali, dali narkotyk potajemnie w napoju, wowczas wyglądałoby to tak jak na zdjęciu.

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: 18402839_1518330291573017_1145462781251412177_n.jpg

  •  
   Z.......s

   0

   @Zielonkas: Ciag dalszy, ta sama turystka, czy normalna rodzina tak się zachowuje, pamiętacie tą żałosną obrone Markusa przez siostrę, rodzice w wywiadzie sami przyznali, że nie czytają i nie chca czytac internetu, wszystko wiedzą od córki, teraz doszedł Rutkowski chcacy przekierować ją na arabów. Myślę, że siostry Magdy są albo głupie bezdennie albo podłe

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: 18403391_1518343218238391_5333379240958870259_n.jpg

  •  
   k....o

   0

   @Zielonkas: Weź wyluzuj, od razu bezdennie głupie, podłe, znalazł się kurwa, idź się pierdol i pozdrów swoją zjebaną mamuśkę i zjebanego tatusia, bo widać że chujowo Cie wychowali. Mama Karoliny mówiła o jej rzekomym wręcz "opętaniu" czy "zawładnięciu" przez tych gości. Jeśli to okaże się prawda że Markus był 'naganiaczem' i pierwszym w procesie rekrutacji / urabiania dziewczyn, możliwe że był / jest całkiem w tym niezły, w manipulowaniu ludźmi. Dla kontekstu - patrz screena. Czysta hipoteza, ale może pozwoli Ci zrozumieć, co mogło mieć miejsce, i wyluzować z ocenami rodziny.

   źródło: teoria.jpg

  •  
   Z.......s

   0

   @kknnoo: Na razie opisałeś samego siebie, czesto sie tak zdarza.

  •  
   k....o

   0

   @Zielonkas: Powiem inaczej - jeśli ktoś jest na tyle dobry w manipulowaniu ludzi, że nakręca nieświadome laski na wpętanie się w niewolnictwo/prostytucje do końca życia, albo przynajmniej na handel dragami, jeśli to miałaby być prawda, to fakt, że pogrążona w żałobie siostra może dać sobą manipulować takiej osobie, zwłaszcza że w jej przekonaniu jest to niedoszły szwagier, nie oznacza automatycznie, że jest bezdennie głupia. Może brakować w jej otoczeniu osób z nieco większym dystansem, które potrafiłyby przemówić jej do rozsądku.

  •  
   Z.......s

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  
   k....o

   0

   @Zielonkas: Fakt, że albo nie jesteś w stanie tego zrozumieć, albo idziesz w zaparte, świadczy o tym, że sam jesteś podły w swoich ocenach, a dodatkowo - albo bezdennie głupi, albo bezdennie uparty. Co ma doskonały sens - wyżywasz się, lecząc własne kompleksy, na rodzinie zmarłej, przerzucając na nią własne negatywne cechy. Jakbyś miał odrobinę rozumu i przyzwoitości, zrozumiałbyś, że tak - oczywiście tacy ludzie żerują na najsłabszych. Ale mamy do czynienia z ogromną tragedią, więc teraz wytykanie, że ten oszukany w istocie jest słaby... jaki ma sens? Kluczem jest wyeliminowanie tych pasożytów z obiegu i uświadamianie ludzi. Oszczerstwa wobec dotkniętej tragedią rodziny nic nie dadzą poza wzmożeniem jej bólu.

  •  

   @OstrzeSprawiedliwosci: jakbym ja mial kogos odciac od rzeczywistosci zeby nie wiedzial co sie dzieje/kompletnie niczego nie pamietal stawialbym na dysocjanty/benzo/opioidy albo mieszanke ktorychs z nich
   @Zielonkas: jesli ktos nie widzi, ze ten wiersz to proba ujecia zwyklego krecenia blanta w poetycki sposob i dopatruje sie rytualow satanistycznych/sprzedawania dziewczyn to pozdrawiam

  •  
   Z.......s

   +1

   @sonicx: Widzisz tylko urywek twórczości z jego narko-bloga. Czytałem to ponad tydzień temu, było tego mnostwo, żaluje że z lenistwa nie skrinowałem.
   Zauważ tez co jest na breloczku na pierwszym zdjeciu, tem motyw znajdziesz u całej grupy, zresztą po tym byli odnajdywani, jak teraz okazuje się bezbłędnie

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @Zielonkas: @kknnoo: A mi się wydaje, że rodzina Magdy wie/domyśla się że Magda nie do końca była święta i świadomie oddalają te podejrzenia od Markusa, bo jak wyjdzie na jaw prawda o Markusie to wyjdzie też syf świadczący o niej, a to ich siostra i ma być zapamiętana dobrze.

  •  
   k....o

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  
   Z.......s

   0

   @szybkijakpoybany: Może i tak być, od początku zachowuja się dziwnie, a już brak nawet zwykłego internetowego nawiązania kontaktu z jednym ze świadków, który sam kontaktuje się i daje swoje namiary, potęguje to.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pewien facet przed przejściem dla pieszych wjechał mi w tył auta. Nic się poważnego nie stało, ale auto z najmu długoterminowego więc trzeba było wezwać policję dla formalności. Przeprosiłem za to gościa, a on w pełni wyrozumiały, mówi że sam by zrobił tak samo. Usiedlismy na krawężniku, gość wyciągnął że swojego auta rogale i tak czekaliśmy sobie na #bagiety rozmawiając o życiu :D Policja sama zaproponowała dla gościa tylko upomnienie i nie dostał nawet punktów karnych. Polecam takie stłuczki. #wypadek #wroclaw pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  "Ty Ukraińcu jebany, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w Polsce

  Wszystko dlatego, że rozmawiał przez telefon po rosyjsku.

  Kiedy próbował nagrać zdarzenie telefonem z zaplecza wyskoczył agresywny mężczyzna. Reszta zdarzenia widoczna na filmie.
  #bekazprawakow #faszyzm

  odpowiedzi (127)

 • avatar

  Dla brata bratem dla furwy fatem

  #heheszki #humorobrazkowy #tatuaze

  odpowiedzi (27)