Gorące dyskusje ostatnie 12h

Elo Miraski!

Właśnie wróciłem z kibla. Byłem tam z 20 min i można powiedzieć, że zesrałem się tak epicko i symultanicznie, że aż mi zimno. Na początek wykręciłem piękną anakondę ok 20 cm i uciąłem. Następnie niespodziewanie odpaliłem drugą dłuższą:D Kibel pełen! Miałem problem, aby to spłukać. Po prostu dawno tak zdrowo nie srałem. Musiałem się tym podzielić. Piękne uczucie, kiedy lunt niczym świeża krakowska łączy odbyt z lustrem wody:D Miał niespotykaną fakturę, gdyż wystarczyło podetrzeć jak nigdy tylko 4 razy. Czuję się tak lekko i bez zbędnych balastów. Kocham was.

#srajzwykopem #kibelboners #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

ok jako, że leżę chora w łóżku i nie mam nic lepszego do roboty XD to każdemu kto zaplusuje wybiorę piosenkę z mojej "imprezowej" playlisty #gownowpis #glupiewykopowezabawy #muzyka

odpowiedzi (83)

Dziś z kumplem uratowaliśmy nieznanemu ziomkowi 10 zeta. A było to w #mcdonalds – stoimy sobie w kolejce, patrzę na tablicę i mówię:
    - O, kawy bym się w sumie napił, ale 10 zeta prawie za zwykłe latte 290 ml to jednak trochę szkoda...
    Kumpel na to:
    - No raczej, taka cena to zdzierstwo, kawa w Maku powinna max 5 PLN kosztować! Mądrzy ludzie tego nie kupują,
    ale najbardziej wkurwia mnie, jak jadę do Maka po coś i moja nieogarnięta panna mówi: „To weź mi na wynos jakieś 2 for U i kawę większą”. Nosz kurwa, jaki jest sens płacić 10 zeta za kawę na wynos, jak sobie sama może u nas w domu z ekspresu zrobić wcale niegorszą?! I jeszcze rozumiem przy większym zamówieniu jakimś za kilkadziesiąt zeta, a nie, że bierze gównohamburgera z frytkami za 5 zeta i do tego kawę za 10! Baby to w ogóle nie potrafią kalkulować ani myśleć czasem. Już się wkurwiłem, nie chcę tego shake’a jednak.

I poszedł z kolejki. Za nami stała parka i usłyszałem jeszcze, jak dziewczyna mówi cicho do chłopaka: „Wiesz co, to jednak nie kupuj mi już tej kawy”. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kawatime #kawa #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieniadze #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (80)