Wpis z mikrobloga

#poznan #wideorejestrator #kamerasamochodowa

Co ten poznań to ja nawet nie... wielkie miasto porównujące się kulturą do niemców, a buractwo poznaniaków widać na każdym kroku, ale takie sytuacje to przesada... nie ma możliwości opuszczenia skrzyżowania, ale poznaniak będzie na chama wciskał się omijając na przejściu innych użytkowników ruchu drogowego
Koziolek_Matolek - #poznan #wideorejestrator #kamerasamochodowa 

Co ten poznań to ...
  • 6
@Koziolek_Matolek: przecież ten co prowadzi to auto z którego jest nagranie, to idiota, blokujcay ruch. Tam jest dość miejsca żeby zmieściło się auto, a on blokuje pas. Poza tym nie wiem czy wiesz jak wygląda to skrzyżowanie.
@MaciejPN: z Drzymały nie można skręcić w lewo? Bo jeśli można, to kierowca Mercedesa zachował się w porządku, a Passat i Sebring to skończone buraki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaciejPN: @sz-n: @kuraku: ja tu widzę skrzyżowanie i odrazu mam przed oczami zakaz wjazdu na skrzyżowanie jeśli nie ma się pewności czy da się je opuścić, widać ewidentny korek, nikt nie zna miasta na pamięć i nie musi wiedzieć czy z drzymały da się skręcać czy nie, zakaz jest i trzeba go przestrzegać. Kierowca mercedesa zastosował się do przepisu, a dwa buraki cukrowe musiały go wyprzedzić, żeby być jeden