Wpis z mikrobloga

Teorie na temat Archer PL

Obejrzany właśnie film z Tabki utwierdził mnie, że to jednak misja bojowa usankcjonowana przez MON. No bo jak, ledwie walka się skończyła a film zmontowany z muzyczką?

Myślę, że w Syrii działa grupa operatorów Grom i Formozy, którzy współdziałają z siłami specjalnymi różnych krajów w walce z ISIS. Grupa ta nie składa się z "ochotników", lecz wykonuje zadania zlecone z Warszawy. I bardzo dobrze!

A te wrzutki medialno-internetowe to operacja psychologiczna mająca za cel przekonanie opinii publicznej, że polscy żołnierze biorą udział w wojnie na własną rękę. Może też chodzi o uchronienie Polski przed atakami ISIS. Myślę, że kiedy już zacznie się bitwa o Rakkę tych wrzutek będzie więcej.

Macie swoje teorie?

#syria
#militaria
#wojskopolskie
matador74 - Teorie na temat Archer PL

Obejrzany właśnie film z Tabki utwierdził mn...
  • 10
Macie swoje teorie?


@matador74: Moja jest dokładnie taka sama jak twoja. Przy czym nie uważam, że są to czynni żołnierze jednostek specjalnych a byli, który uzyskali zezwolenie MONu. Zresztą wskazuje na to jeden prosty fakt - gdyby faktycznie byli tam na własną rękę to by siedzieli cicho, żeby uniknąć prokuratora po powrocie do kraju. Pomijam już oczywiście to, że Archer mocno koloryzuję, ale przyjmuję za możliwe, że faktycznie naprowadza on amerykańskie
Może też chodzi o uchronienie Polski przed atakami ISIS.


@matador74:
No tak średnio bym powiedział, dzięki temu wielu ISISców się dowie o istnieniu Polski, i że należy jej się kuku za to że wysłała swoich chłopców. ( ͡° ʖ̯ ͡°)