Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mannoroth: Zacne manipulacje. Niemal wszyscy zostali powywalani z zakonów i działali w ramach swoich organizacji wspieranych przez Niemców. To nie miało pobudek religijnych.

@afc85: Nie. To jest socjalizm. Tak działa każdy socjalizm, który jako czynnik udanego wprowadzenia socjalizmu widzi usunięcie ludzi szkodliwych, nie ma tu znaczenia czy są to konkretne narody, klasy, ludzie słabi czy coś tam innego.
Tak działa każdy socjalizm, który jako czynnik udanego wprowadzenia socjalizmu widzi usunięcie ludzi szkodliwych, nie ma tu znaczenia czy są to konkretne narody, klasy, ludzie słabi czy coś tam innego.


@push3k-pro: Stary, mam dla Ciebie złą wiadomość - gdybyś nie zauważył, to usuwanie, szykanowanie czy dyskryminowanie ludzi niepasujących do "normalnych" to jest głównie domena środowisk nacjonalistycznych i skrajnie prawicowych.
@Marbarella: Nope. To pomysł socjalistów i tu mi wisi czy tu będą jakieś pochodne w stylu komuchów czy nazistów. To jest to samo gówno i to jest styl lewicowy od samego początku. Owszem czasami powstają odrębne, ale te niemal zawsze obracają się w kierunku socjalizmu w znajomym stylu, a socjalizm to zawsze jest tylko i wyłącznie lewica (choć właściwie to w ogóle powinni być osobno traktowani jako socjaliści. Nie ma realnej
zaszlachtować ponad tysiąc ludzi


@mannoroth: wyobraź sobie, łapiesz typa i go szlachtujesz. Typ stawia opór większy lub mniejszy, no chyba że jest związany a trzeba go związać co też proste nie jest. Trzeba się namęczyć.Więc masz takiego typa razy tysiąc- to jest niewykonalne bez użycia broni maszynowej bo nawet przy samopowtarzalnej palec miałbyś do wymiany po takiej operacji.
@mannoroth: Coś na poziomie rzezi wołyńskiej tylko dołączymy do tego obóz zagłady oraz przykrywkę religijną która niby"nawraca" i tak chrześcijan na to samo. Ciężko się to czyta. Niewiarygodne że ludzie dalej pragną by się coś działo i wojna wybuchła. Niby teraz społeczeństwo jest bardziej wyedukowane przez co powinno być mniej okrutne bo zdawać powinno sobie sprawę że ideologie/religie nie powinny być narzucane, a rozrywek jest taka masa że zarzynanie ludzi sierpami
Nie. To jest socjalizm. Tak działa każdy socjalizm, który jako czynnik udanego wprowadzenia socjalizmu widzi usunięcie ludzi szkodliwych, nie ma tu znaczenia czy są to konkretne narody, klasy, ludzie słabi czy coś tam innego.


@push3k-pro: A nie było tam multi-kulti?
#!$%@? jeden naród wyżyna drugi naród, ale to nie ma nic a nic wspólnego z doktryną, która głosi że przynależność narodowa jest nadrzędną wartością. Ta chęć obrony nieskalanej czystości wszystkiego co
@Pawu1on: Nie. Nie, bo to zawsze sprowadza się do socjalizmu. Ja socjalizm uważam za zło, a ten dla mnie z definicji jest lewicowy, wisi mi co będzie podstawą ich sprawiedliwości społecznej i kto wygra wojnę. Z racji różnych sprzeczności wynikających z bardziej mainstreamowych opisów podziału na prawicę i lewicę odmawiam często stosowania tego podziału.
@mannoroth: bardzo ciekawy artykuł, prawdą jest, że ta rzeź i w ogóle ta część historii II WŚ jest zapomniana i słabo znana, a jest równie przerażająca jak historie z naszego podwórka. Dzięki wielkie za ten #qualitycontent. Czy Ty czasem nie pisałeś więcej artykułów o zbrodniarzach wojennych? Jeśli tak, to czy nie masz czasem własnego tagu?