Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napierdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień napierdalać martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie kurwa, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.

#mikrokoksy #silownia #dieta
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Właśnie obejrzałem Lśnienie, wspaniały film, co za rola Jacka Nicholsona( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki #humorobrazkowy #pdk

odpowiedzi (36)

Robię z #mame #rozdajo #rozowepaski
    Mamy do oddania jednego z tych #kitku
    Dokładnie tego z zieloną dupką. Jest malutki, mieści się na dłoni.
    Mame prowadzi bloga, na którym opisuje swoje #robotki
    #handmade #diy ,ale brakuje jej atencji #atencyjnyrozowypasek
    A jak uda się osiągnąć 500 polubień na facebooku,
    to jutro o 15:00 wylosuję przez #mirkorandom nie jeden, a dwa razy #kotel #kot #cebuladeals

Wysyłam #koty w poniedziałek z #gdansk , więc bardzo prawdopodobne, że dojdzie na #swieta
    pokaż całość

odpowiedzi (10)