Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wykorzystywanie dzikich zwierząt w cyrku to umysłowa aberracja, w sam raz dla fetyszystów lubiących tortury.
    Zwyrole zmuszali słonia do nienaturalnych ruchów na cyrkowej arenie i skończyło się jak się skończyło.

#zwierzaczki #smiesznypiesek #patologia #rosja #neuropa

odpowiedzi (35)

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. 

W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

Warunki:
    1. zaplusuj wpis
    2. przeczytaj cały wpis

Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

Poniżej instrukcja:

Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

Kolejność jest taka:
    1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
    Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
    ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
    2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
    4. Wpada bonus 15 funtów.

To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

---
    PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
    lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

#film #kino
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

• odpowiedzi (14)