Wpis z mikrobloga

Dawno nie było nic o Misiewiczu, chyba na dobre #dojnazmiana schowała go gdzieś głęboko.
Niestety to był tylko symbol i szczyt góry lodowej, Misiewiczów jest tak wielu.
Jedno jest pewne mają jedną wspólną cechę mierni, bierni ale wierni.
Tutaj mam przykład #misiewicze na wypoku.
Jak nie wstyd tak się chwalić dojeniem ojczyzny podczas " #dobrazmiana "

#polska #polityka #4konserwy #neuropa
Pobierz k1fl0w - Dawno nie było nic o Misiewiczu, chyba na dobre #dojnazmiana schowała go gdz...
źródło: comment_5PWZmgPfICQn02bGYv07in7F7u7j9gKe.jpg
  • 14
@SIerraPapa: no właśnie skąd wiesz gdzie wtedy byłem? Nie jestem i nie byłem rzecznikiem tamtego rządu.

"U was bijo murzynów" ma wybielić PIS?
Czyli to jest ta dobra zmiana, gorzej niż było?

Czyli wtedy było źle teraz jest cacy i kto teraz wychodzi na hipokrytę?
no właśnie skąd wiesz gdzie wtedy byłem?


@k1fl0w: No właśnie się pytam i jakoś nie mogę się doczekać odpowiedzi.

U was bijo murzynów" ma wybielić PIS? Czyli to jest ta dobra zmiana, gorzej niż było?

Jak narazie nie ukradli Ciechu, nie przewalili ludzi na autostradach, OFE, bukmacherce, komputerach, stoczniach i całej reszcie. Więc nie, nie jest gorzej niż było.
Jak narazie nie ukradli Ciechu, nie przewalili ludzi na autostradach, OFE, bukmacherce, komputerach, stoczniach i całej reszcie. Więc nie, nie jest gorzej niż było.


@SIerraPapa: a Ty dalej z tą listą urojeń? No to powiedz mi ile jest procesów ilu jest skazanych, ile postępowań się toczy?

Mi już nawet nie chcę się robić kontr listy PIS bo szkoda mi czasu ale bije te listy za peło na głowę i to w
No to powiedz mi ile jest procesów ilu jest skazanych, ile postępowań się toczy?


@k1fl0w: W infoaferze miałeś skazanie głównego oskarżonego w 2016-tym.
W aferze stoczniowej pełowska prokuratura "nie znalazła znamion przestępstwa".
Ciech - mimo Kulczyk zdechł, a dzieci za granicą sprawa jest w prokurturze.
Autostrady - także, pomimo, że Wojtunik "przypomniał sobie o sprawie" w lipcu 2015.
WIęc proszę, przestań piedolić.