Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: No ale gdzie tu sprawiedliwość, niech dopieprzą mi te 6pkt a nie 12, a jak już to niech nie będzie zasady, że Anal 1 i 2 to zupełnie inne kursy i trzeba je liczyć osobno
@chilling: Nie no ja rozumiem, że trzeba zmniejszyć pato, bo przepuszczali i tych co mieli 2x wiecej ECTS, no ale teraz ze względu na ustawę 11 i do widzenia. Rozumiem, że może się poślizgnąć noga na jednym przedmiocie, ale czy to powód, żeby powiedziano ci papa?
@Reepo: Co #!$%@?. Jakim sposobem naliczają wam deficyt za kurs którego nie realizowaliście ale macie zablokowany? Przecież to jest niezgodne z regulaminem studiów xD
@Seid: @szkodnikPL: Jestem na infie po angielsku, żeby poprawić kurs muszę czekać cały rok bo nie ma nauczycieli. Wg. dziekanatu powinienem normalnie się zapisać na dwójkę, nie zapisałem się bo wykładowca nam zakazał, od razu z góry powiedział, że nas wywali z zajęć, o czym poinformowałem dziekanat, a oni stwierdzili "ahh no znamy tą sprawę, no przykro mi będziesz miał 12ects"
@Reepo: Spoko, może wywalić. Jak ci zamkneli to zrób sobie AM1 na elektryczny, tam co semestr otwierają. Cała uczelnia tam robi bardziej ogólne kursy. Potem tylko przepis kursu i tyle. Sieci tak ogarniałem bo też mi nie otworzyli. I AM2 na poprzednich wakacjach
@Seid: Koleś nawet nie chce przyjąć na AM2 jak zrobiło się AM1 u kogoś innego, czaisz? xD Jest jedynym na W8 który wykłada AM po angielsku dlatego dalej jest
@Reepo: Ale co .. JAK xD Przecież mi to się nawet w głowie nie mieści xD To AM2 też zrób na innym wydziale i #!$%@? wyłóż na typa. Tylko wszystko inne zaliczaj równo
@Reepo: To nie ten. Nie znam. Oni mają #!$%@? do gadania w sprawach kursów. A jest wgl. pewność ze on będzie prowadził AM2? Nigdy nie widziałem zeby AM2 było z tym samym wykładowcą co AM1