Wpis z mikrobloga

Chciałbym polecić MacLife jako najlepszy serwis Apple z jakim spotkałem się do tej pory. W sytuacji awaryjnej naprawili mojego Maca w kilka godzin, gdzie byłem postawiony pod ścianą, ponieważ potrzebowałem Maca do pracy. Obsługa klienta, jakość, czas naprawy, cena- wszystko w najlepszym porządku. Uratowali mnie z sytuacji awaryjnej i od dziś sprzęt Apple serwisuje tylko u nich. Dzięki również @MacLife z Warszawy, który zareagował na mojego posta na wykop i zaoferował pomoc i dał zniżkę, gdzie inne serwisy oferowali nie dość że wysokie ceny, to dodatkowo bardzo długi czas oczekiwania.

MacLife serwis w Gdańsku i serwisant Olek szybko załatwili sprawę na miejscu, więc nie musiałem się niczym martwić.

#apple #serwis #macbook
  • 9
@MacLife: co mianowicie wychodzi z tymi nowymi?
A oprócz tego mam pytanie, które sklepy oferują zniżkę 8% edu dla nauczycieli? Oprócz Cortland to nie widziałem chyba żadnego :(
@MacLife: ou to nie za ciekawie. Może wypuszczą poprawioną wersję niedługo, może na WWDC coś zaprezentują... tak czy inaczej dzięki wielkie za doradzenie 15" 2015, tak kupię - mam nadzieję że będzie służył parę ładnych lat :)