Wpis z mikrobloga

#bmw #kupautozmikro

Cześć wszystkim, wybaczcie Spam ale może ktoś szuka zadbanej sztuki e39.
Cena oczywiście do negocjacji !

W ogłoszeniu jest sporo info ale wklejam tutaj opis wraz ze zdjęciem zajawkowym gdyby sie komuś nie chciało klikać.

Link do aukcji

Sprzedam swoje BMW e39, które posiadam prawie dwa lata. Kupiłem je od prywatnego użytkownika pod Opolem z przebiegiem ok 190000, który również jeździł nim ok 2 lat.

Sprzedaję ponieważ na początku roku dostałem służbowe, a BMW stoi i się kurzy ;)

Przez dwa lata sporo zainwestowałem, z ważniejszych elementów:

1. Regeneracja maglownicy wraz z kompletem przedniego zawieszenia (sworznie, tuleje, łączniki)

2. Nowe amortyzatory z łożyskami i poduszkami przód

3. Nowe hamulce przednie

4. Nowa pompa wody

5. Nowa pompa wspomagania

6. Akumulator wymieniony 3 tygodnie temu

7. Nabita i odgrzybiona klima

8. Dwukrotna konserwacja tapicerki skórzanej

9. Wymiana filtrów i ustawienie map gazu

Auto na geometrii trzyma fabryczne kąty (wydruki do wglądu), prowadzi się jak po sznurku, bez problemu osiąga prędkość maksymalną.

Brak jakichkolwiek luzów na wale oraz moście.

Olej - 5w40

Opony - Yokohama w połowie zużycia

Instalacja LPG firmy BRC - do butli wchodzi 43 l.

Wyposażenie:

- Podwójny klimatronik

- podgrzewane fotele

- 4x elektryczne szyby + lusterka

- Radio Business CD

- Wspomaganie

- ESP / ABS

- Podłokietnik tylny z rękawem

- alufelgi

- podłokietnik

BRAK JAKIEJKOLWIEK RDZY.

Samochód można obejrzeć w Gliwicach po uprzednim kontakcie telefonicznym
źródło: comment_fg1OA2dhbdnVWSB3PjroY2YtJZVgO0g2.jpg
  • 29
@Abizaas: Oczywiście można kupić taniej, E60 też kupisz za 20k, chyba nie musze tłumaczyć dlaczego to są głupie pomysły, zarówno E60 za 20 jak E39 za 7k. Z resztą napisałem, że do negocjacji (znacznej) :)
@DanielPlainview a co mam trzymać na parkingu, płacić oc, przeglądy i patrzec jak traci na wartości dla samej idei ? Mam sluzbowe, paliwo za free, mam też motocykl, nie potrzebuje go trzymać dla samego posiadania
aż tak wysokie koszty utrzymania,


@DanielPlainview: żaden fan bmw sie do tego nie przyzna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@estkt: nie nie, zadbane 528/530 to szukanie igły w stogu siana, 520i na zachodzie jest jeszcze pełno w bardzo dobrym stanie, bo nikt nie chce tego kupować, no chyba, że lanie 13l/100km i milion sekund dla setki kogoś jara, ale ja tu mówię o normalnych ludziach
@xionze:
@damian_co_dalej: Już nie przesadzaj, faktycznie szału nie ma ale katalogowe 10,2 to nie jest jakiś dramat, nawet w tych czasach. Ja sam mam dosc spore wymagania co do dynamiki ale nie powiem zebym się jakos w tym aucie wymęczył. Natomiast komfort i cisza jest niezastąpiona i tutaj żaden nowy kompakt nie podskoczy