Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  Muszę się wygadać, bo mi ciśnienie skoczyło.

  Jestem po spotkaniu z pracownikiem spółdzielni mieszkaniowej (baba lv ok 35). Spotkaliśmy się pod moim blokiem, dołączyła jeszcze kobita co sprząta i wszystkim w bloku się zajmuje (lv 60).
  Jestem załamany ich inteligencją, mam wrażenie, że nagrywano kolejny odcinek Monty Pythona... Chcę postawić parę stojaków na rowery pod blokiem, ze dwa krzaki na rozjeżdżonym trawniku, zrobić porządek z windą i przydałyby się ze dwa słupki uniemożliwiające zastawianie chodnika przez kierowców.

  Tłumacze babie ze SM, że stojaki to tylko u-kształtne, tłumaczę zalety. Mówię,że takie niskie co to koła się wstawia są złe i dlaczego i co słyszę: "ja się na tym nie znam".

  Mam w bloku 2 windy. Jedną małą, drugą dużą towarową. Tyle, że ta druga ma w środku drzwi przedzielające ją na pół, więc w praktyce mam dwie małe windy. Żeby skorzystać z pełni możliwości towarowej to trzeba otworzyć wewnętrzne drzwi, a przy wysiadania je zamknąć, aby drzwi się nie ruszały. Wiadomo, mogą kogoś uderzyć. Istne kuriozum. Klucz jest mega wielki jakby od zamku Kazimierza Wielkiego. Wsiadanie z rowerem i otwieraniem tych drzwi trwa kilka razy dłużej niż jakby ich nie było. Wiecie jakie było tłumaczenie baby od sprzątania? Że to winda dołączana i jak drzwi są zamknięte to ta druga część nie jeździ. Przez moment sobie wyobraziłem, że jestem w Japonii w 2040 roku, a nie w Polsce pod blokiem z lat 80-tych i windą z tamtego okresu.

  Baba sprzątająca waliła tylko takie teksty:
  - "A długo będzie Pan tu jeszcze wynajmował mieszkanie?",
  - "Młodzi to teraz wygodni są"
  - "Młodzi to by chcieli, aby ich na rękach nosić",
  - "A ja takie ciężkie torby noszę i nie narzekam",
  - "A mi pod oknem auta stoją", itp.

  Ech, dawno z tak tępymi ludźmi nie rozmawiałem.

  Pominę dywagowanie czyj to teren; mówienie, że od zawsze tak to jest; podkreślanie, że się pracuje tylko 3 miesiące (w SM), itp, itd. Kobita nawet nie wiedziała, że w mieście od paru już dobrych lat istnieje coś takiego jak numer interwencyjny i aplikacja 19115 do zgłaszania różnych problemów!

  #warszawa #polska #spoldzielnia #logikarozowychpaskow #japierdole #19115 #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  tl;dr Pozdrawiam dwójkę gówniarzy z pierwszej liceum z autobusu linii 107 (5420) z kursu 11111946, których po godzinie 14 wyjebałem z busa za robienie mojej przyjaciółce zdjęcia dupy z przyczajki XDD.

  Wsiadamy do autobusu na kulturce na Krzykach i jedziemy sobie spokojnie aż do FAT'u, gdzie dosiadła się grupka dwóch pajaców - wyżelowane włosy, zaczesane do tyłu, dziurawe jeansy, a na palcach jakieś pierścionki. Widać, że gówniarze, ale nie zwróciłem na nich zbyt dużej uwagi dopóki nie zaczęli celować aparatem telefonu w tyłek jakiejś dziewczyny, a chwilę potem zwrócili go w stronę mojej psiapsi przy okazji uśmiechając się od ucha do ucha.

  No to, żeby nie rzucać tylko słowami na wiatr jak ostatnio wiele stulej spod #dupeczkizprzypadku postanowiłem zainterweniować. Podszedłem do typka (to działo się na Ostrowskiego) i mówię pokaż co robisz, a ten do mnie "spierdalaj koleś" xD. Mając 195 wzrostu jak chce to potrafię wzbudzić szacunek więc mówię typowi jeszcze grzecznie, żeby pokazał, bo jak nie to wysiądę za nim z autobusu i inaczej pogadamy. Oczywiście w tle już pojawiły się jakieś głosy babć, żebym się uspokoił, ale chłopak ewidentnie już trochę zbity z tropu przyznał, że robił foty tyłkom tych dziewczyn xD Przyjaciółka się trochę wkurwiła, druga dziewczyna też zdezorientowana, ale swoją szybko ogarnąłem.

  W głowie tysiąc myśli, kurwa, wiedziałem, że to wykopki spod tego tagu, ja pierdolę. Kusiło powiedzieć usuń konto, ale skoro zacząłem temat to musiałem go jakoś skończyć.

  Dałem im prosty wybór, że albo usuwają przy mnie te foty i przepraszają te dwie dziewczyny (w tym moją przyjaciółkę), a potem wysiadają na następnym przystanku albo jak mówiłem wysiądę z nimi (107 kończy na Dw. Świebodzkim, a to stosunkowo niedaleko naszego celu tak czy siak) i im pomogę naprawić ich błędy.

  Łatwo było przewidzieć, że chłopaki z Muchoboru usunęli foty, przeprosili dziewczyny i wysiedli. Teraz, gdy wróciłem na chatę dopiero ochłonąłem i jakoś postanowiłem się tą historią z wami podzielić. xD

  #wroclaw #truestory #mpk #sziszujestcontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)