Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  I jak tu się nie wkur..? #oszukujo

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Japierdole w Polsce kurwa jak w lesie, prześladowanie za posiadanie samochodu. Przyjeżdżałem sobie samochodem do liceum, znałem kod do bramy, parkowałem sobie jak najdalej żeby nikomu nie przeszkadzać , jest w chuj miejsca weszłoby jeszcze z 20 samochodów No i w tym tygodniu zaczęło się branie do tablicy i wypytywanie skąd znam kod do bramy, wczoraj wyjeżdżałem to nauczycielka blokowała mi pilotem bramę żebym nie wyjechał, a potem mnie śledziła swoim samochodem. Dzisiaj od wychowawczyni usłyszałem, że nie wolno parkować bo jest 600 uczniów i jak każdy by tak parkował to by nie było miejsca. Każdy ma samochód i prawko? Wątpię. A i Jeszcze usłyszałem, że za szybko jechałem. 60 w zabudowanym xD Da rade coś z tym zrobić? J A P I E R D O L E #niedojebaniemozgowe #warszawa #truestory #japierdole #prawo pokaż całość

  odpowiedzi (145)

 • avatar

  Hej,

  Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego przepisu na Quesadille z kurczakiem, która wygrała w ostatnim głosowaniu zdobywając ponad prawie 1200 głosów.

  W powiązanych dodałem również przepis na tortille kukurydziane, które można wykorzystać w tym przepisie. Quesadilla jest dość prosta w przygotowaniu. Wszystko opisane jest krok po kroku, więc poradzić powinni sobie nawet stawiający w kuchni pierwsze kroki. Do przygotowania możecie użyć zarówno tortilli kukurydzianych z powiązanego przepisu, jak również takich pszennych kupionych w sklepie.

  Pamiętajcie, aby dostosować wielkość tortilli do waszych patelni (patelnia może mieć większą średnicę niż tortilla, nie odwrotnie).

  Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Proszę wybierzcie w ankiecie, jakie danie chcielibyście za tydzień lub dwa. Do wyboru kilka pozycji, które już były głosowane oraz nowe smaki ;)

  Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

  _______________________________________________
  Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

  PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)