Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z tego co wiem, mój niebieski ma taką męską tradycję, że w lutym zawsze wyjeżdża z kumplami na tydzień (chyba w góry). Takie męskie wyprawy, żyją w jaskiniach, jedzą suszoną wołowinę i chipsy, walczą z misiami, śpią bez piżam dzieląc się ciepłem, czy coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  A tak na serio, to on myśli że ja nie wiem, że te lutowe wyjazdy co rok, to nie są szkolenia, przeziębienia i dyżury, tylko męski tydzień. Pakować go nie będę, dorosły jest i wie najlepiej czego potrzebuje na taką wyprawę, ale co mogę mu dorzucić do plecaka, co ułatwi mu życie przez tydzień w trudnych warunkach i jednocześnie da mu do zrozumienia, że nie tylko nie mam nic przeciwko tym wyjazdom (jego eks podobno robiła straszne cyrki o to), ale cieszy mnie też że jeżdżą taką paczką?
  #zwiazki #niebieskiepaski #mezczyznigor #pytanie #pytaniedoeksperta #zima #gory #bezpieczenstwo #niebieskipasek #snieg #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (239)

 • avatar

  No i cały mikroblog już zalany tekstami, że Owsiak wszystko ukartował, że to cwaniak, Goebbels, że to wszystko było po to by wywołać emocje, że ludzie mają w Polsce sprane mózgi jak w Korei Pln. Ci sami ludzi w innych postach piszą, że nie ma żadnej nagonki na niego ani żadnej mowy nienawiści. Jednak te wszytskie stereotypy o Polakach pełnych zawiści i zazdrości to najzwyklejsza prawda.

  Nawet tak fajną rzecz jak WOSP potraficie obsmarowac gównem i zrównać z ziemią, przyrównać do totalitaryzmów. Smutne.

  #adamowicz #wosp #bekazprawakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

  odpowiedzi (152)