Wpis z mikrobloga

Ice-T to jedna z najfajniejszych postaci nie tylko w rapie ale ogólnie muzyce.Żadnego zamykania się na swoje środowisko,tworzenia sztucznych podziałów i zarazem ograniczania siebie samego.Ojciec chrzestny rapu.Gdy w Polsce cukier był jeszcze na kartki to właśnie wydawał swój debiutancki album "Rhyme Pays",5 lat później założył metalowy zespół "Body count". Cieszy się szacunkiem i wśród swoich ziomali i na arenie metalowej (daje koncerty m.in na Rock Am Ring), nagrywał m.in ze Slayerem,Motorhead,czy Sepulturą,ciągle w gazie,ciągle głodny gry,na karku 59 lat i nadal tworzy #rap #metal #muzyka
Pobierz
źródło: comment_NDU26e7EqKRkL5OK6t08rYorC8rpx39z.jpg
  • 18
@dziki: niesamowite,że gdy u nas była komuna to Ice-T po drugiej stronie świata właśnie tworzył nowy gatunek muzyki,do dzisiaj mam jeszcze kasety z Body Count,pamiętam jak się koledzy krzywili w koszulkach Alice in Chains,że słucham jakiegoś kwazimodo,ni to metal ni to rap
@Hamouma: w metalowym środowisku w którym dorastałem nietaktem było posiadanie płyty/kasety z jakiejkolwiek formy łączenia metalu z rapem, więc mnie ta rewelacja ominęła w tamtych czasach, ale na szczęście później nadrobiłem ;)
@Hamouma: ja ledwie rocznik 85, wiele rzeczy mnie ominęło biorąc pod uwagę że metalu na dobre zacząłem słuchać w wieku 12 lat, choć na czasy niektórych bóldupień trafiałem. m.in. na bóldupienie z powodu albumu "Diabolus in Musica" Slayera :D
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hamouma: pamiętam jak za gówniaka jarałem sie murzynskimi rapami. sluchalem wu-tang jakichs tupacow itp. któregos razu u starszego ode mnie kuzyna byłem i ten puścił mi ice-t. tak słucham jakis czas i w któryms momencie do niego: kiedy on zacznie spiewać, bo to intro długie? xDD żałuję, że nie kojarzę co to za kawałek mógł być
@Hamouma: Najlepsze jest to, że w wieku 100 lat nagrał właśnie nowy album Body Count, który nie dość, że reprezentuje poziom co najemniej tak wysoki jak pierwsze dwa to jeszcze jest zadziwiająco świeży i nie ogranicza się do ich powielania. Sam Ice-T w wywiadach mówi, że słucha kapel typu Wisdom In Chains co oznacza, że nieźle orientuje się co w trawie piszczy.
@Hafr: nie ogarniam tego,ja uwielbiam i rap i metal,na jednej playliscie mam i Three6Mafie czy Necro i Venom,muzyka ma być po prostu dobra i brzmieć zajebiście,takie szufladkowanie i ograniczanie samego siebie jest bez celowe