Wpis z mikrobloga

Ludzie dajcie od #!$%@? plusów. Pracuję przez nowe uitzendbureau w NL i do pokoju dali mi Polaka, bo przecież agencja zarabia najwięcej na łóżkach. Gościu nie ma nic, języka, pieniędzy, inteligencji. Żebra o kawę, piwo itp. Do tego jest #!$%@?ący. Czuję że poleje się krew na dniach. Jpdl kogo oni przyjmują w tych agencjach. Mój niderlandzki jest słaby, ale jego: niets, zelfs niets een beetje. Ik heb groot WTF in mijn geest.
Poźniej się dziwią Polacy, że opinia na świecie, skoro wyjeżdża patola i hołota. To już ruskie mają lepszą opinię, bo od nich za granicę jeździ elita, która może pozwolić sobie na wizę do EU.
#emigracja
  • 7
@oczyszczony taaa z kazdego innego kraju emigruje kwiat inteligencji tylko u nas patola i dno. Pelno sie debili za granica spotyka ale to narzekanie jaki to Polacy wstyd przynosza zaczyna byc wkurzajace. Dbajcie o swoja opinie o sobie przede wszystkim a pozniej rozliczajcie innych. Wokol mnie Polacy maja opinie dobrych pracownikow. I tylko wszyscy sie dziwia czemu Polacy nie trzymaja sie razem. Inne nacje chocby nie wiem co za glab sie trafil
@padupadu: naturlijk, mieszkałem z Holendrami i to było niebo a ziemia. Polacy może i są dobrymi pracownikami, ale względem siebie najgorszymi #!$%@?. W życiu nie stanę za polakiem, który nawet nie potrafi sobie ogarnąć choć trochę życia w innym kraju, a co gorsza nawet nie ma chęci do tego, bo wg niego mu się wszystko należy.