Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, nie wiem czy nie zostałem dziś cichym bohaterem czy po prostu za dużo czytam głównej i popadam w paranoję.

Poszedłem sobie na spacer jakoś z godzinę temu bo zaduch w domu jak cholera. Nieopodal jest park, więc tak sobie łażę ze słuchawkami na uszach. Park o tej porze pusty, okolica spokojna. Dookoła osiedle, więc potencjalnie bezpiecznie. Po drodze gdzieś w centrum parku minąłem tylko jedną osobę siedzącą na ławce. Trochę mnie zdziwiło, że kolo siedzi z kapturem na głowie i na mój widok spuścił głowę. Może pijany. Idę dalej.

Kilkadziesiąt metrów dalej z bocznej alejki wychodzi różow i kieruje się w przeciwnym do mojego kierunku. Kawałek dalej coś mnie tknęło, nie wiem czemu. Odwróciłem się i akurat zobaczyłem, że różowy skręca w kolejną boczną alejkę. A typek z ławki wstaje i idzie za nią.

Ohui - myślę sobie i pewnie pod nosem też to powiedziałem. Najpierw uznałem, że za dużo wypoku, ale po chwili stwierdziłem, że sumienie nie da mi potem żyć. Najwyżej to ja wyjdę na creepa. Zawróciłem i poszedłem alejką, która wydawała mi się prostopadła do tej, w którą skręcili. Idę tą alejką kawałek i wychodzę zza kępy jakiś krzaków, oczywiście jak gdyby nigdy nic i widzę, że typek, który poszedł za różowym chyba mnie zauważył bo zawrócił i odszedł. Przeszedłem jeszcze tą alejką kawałek, żeby upewnić się, że różowy wyszedł z parku i weszła w osiedle.
    Trochę mi ulżyło ale dla spokoju, wracając zadzwoniłem jeszcze na policję z info, że po parku kręci się dziwny typ.

#oswiadczenie i w sumie #rozowepaski ku przestrodze.
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Jakby na koncu sie okazalo, ze Ojciec Mateusz tak naprawde wszystkich mordowal to bym dopiero zyskal szacunek do tego serialu

odpowiedzi (12)

Jebać wszystkich taksówkarzy. Już z waszych usług nigdy kurwa w życiu nie skorzystam.
    TLDR:

pokaż spoiler Taksówkarz jak nigdy nic spryskał mnie gazem jak czekałem na czerwonym świetle jadąc do pracy

Jadę sobie na 8 do pracy, spokojnie, bo leje i korki w Warszawie, a jadę głównymi drogami przez Centrum i Mokotów.
    Jedzie taxi biała Skoda (WI 103EV), bez świateł i zaczyna zjeżdzać, tak powoli na mój pas. No to zatrąbiłem (raz! bo to ważne, tak króciutko), bo może coś robi i nieświadomie zjeżdza, on nic. No to rozumiem, że manewr bez kierunku, no chuj zaczyna zwalniać (pusto przed nim).
    No to ja mam to w dupie, kierunkowskaz na drugi pas i go wyprzedzam, bo już 8.05. I pojechałem.
    Skrzyżowanie Niepodległości/Odyńca, czerwone światło, podjeżdza ten sam samochód, jakoś dziwnie blisko. Kierowca coś woła, no to otwieram okno o co chodzi (zaraz powiecie ze sie okien nie otwiera. Nie, bo dwa skrzyżowania wcześniej powiedziałem komuś innemu że jedzie bez świateł więc przez okno można się dowiedzieć też dobrych rzeczy)
    -Gość do mnie, Ty kurwo!, na pastwisku sobie trąb.
    I nagle jeb prosto we mnie gazem. Ja się schyliłem WTF?!?, po omacku zamykam szybę od swojej strony i otwieram od pasażera, bo kurwa co się dzieje.
    Szybki telefon po bagiety, miła pani powiedziała, że roześle info po radiowozach i żebym się udał prosto na komendę.

Chyba jesteście srogo upośledzeni w tych taksówkach, wasza mentalność nie różni się niczym od chama ze sztachetą w ręku który rozpierdala sklepy i stadiony

#taxi #taxistory #bagiety
    pokaż całość

odpowiedzi (82)