Wpis z mikrobloga

@KornixPL: Jeżeli się ulokujecie na skraju Gdyni (Orłowo - Kolibki), to jest tam dość kameralnie nawet w sezonie. Od paru lat jest wydzielona plaża dla psów i ogrodzony teren w lesie, gdzie również może zwierzak sobie spokojnie biegać. Nie będzie tam jednak łatwo o wynajęcie czegoś, bo większość kwater znajduje się w turystycznej części tej dzielnicy.
Ciężko o mało popularną miejscowość nad morzem, bo większość takich miast/wiosek utrzymuje się z sezonowej
@alhakeem: Wiem, że łatwo nie będzie, ale mimo wszystko chcielibyśmy jakieś w miarę spokojne miejsce, gdzie nie ma Januszy w zagęszczeniu 20kJ na m^2 gdzie kJ (kilo Januszy) = 1000 Januszy. Pies na plaży to nie konieczność, chociaż nie ukrywam, że chciałbym żeby mały Odi pojechał z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do plaż, gdzie wymagany jest kaganiec. Dla każdego psa czy jakieś a'la Yorki nie
@KornixPL: Na ogrodzonym terenie nie muszą mieć kagańca, na plaży to biegają też bez, ale raczej nie jest to zgodne z regulaminem. Wyłączone z noszenia kagańca są szczeniaki i wszystkie z nieprzystosowanymi pyskami. Nie pamiętam jednak co było tam dokładnie napisane, bo ktoś już ukradł/zniszczył tablicę jak tam ostatnio poszedłem...
https://www.google.pl/maps/@54.467056,18.5605901,461m/data=!3m1!1e3
Tutaj masz miejsce na mapie, może znajdziesz więcej informacji, bo mi się nie udało.
bo ktoś już ukradł/zniszczył tablicę jak tam ostatnio poszedłem...


@alhakeem: Polska...

Ogólnie dzięki bardzo, jak wrócę do domu po popołudniowej zmianie to pogadam z Różowym, jeszcze raz dzięki!( ͡° ͜ʖ ͡°)