•  

  Barry Allen - prawdziwy bohater odcinek 23453 :D

  To zabawne, jak główny bohater zapomina lekcji wyciągniętych z historii Flashpoint, uwag Garricka (ryzyko najmniejszych zmian w czasie), gdy tylko tego potrzebuje. Jak wszyscy słodzą temu egoistycznemu chujowi ^^'

  Kilkanaście odcinków temu: "Przepraszam... nie zmienię czasu i nie przywrócę życia twojemu bratu, Cisco, bo dalsze zmienianie czasu jest złe"
  Teraz: "Inaczej nie uratuje swojej cizi. Przecież wystarczy mu nic nie powiedzieć i nie będzie większych w czasie" - na uwagę Cisca, że Cold już nie jest trupem z ich perspektywy.

  Jeszcze w tym samym odcinku gada jak zdrów do laski Diggle'a o zmianie płci jej dziecka :D

  #theflash #seriale #serial #dc #dccomics #flash

  źródło: The Flash.jpg

  +: junx, w.........r +13 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ostatnia cyferka żebroplusa = gdzie dotkniesz dziś kobitke
  #nsfw

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Zaburzenia psychiczne.
  Widziałem wiele ciekawych sytuacji. Jedno z wezwań brzmiało: bije głową w chodnik. Na miejscu okazało się, że pacjentowi wydaje się, że radio mu gra w głowie i waląc głową w chodnik chciał je wyłączyć. Zabrany do szpitala.

  Kolejne wezwanie dotyczyło kobiety o dziwnym zachowaniu. Wchodzimy do mieszkania, a babka myje podłogę w łazience. WTF? Co my tu robimy? A mąż mówi, że ona tak od 3 dób non stop myje łazienkę. Zostawiona w domu.

  Wezwanie do TVN. Przyszedł gość i mówi na recepcji, że jest z Ewą Drzyzgą umówiony. Pokazywał nawet sms od niej. Ochrona nas wezwała, bo gość był dziwny, a pani Ewy nawet nie było w budynku. Sprawdzam telefon, a tam faktycznie sms-y od Drzyzgi. Tak były podpisane. Normalna korespondencja dwóch osób. Tylko, że sms przychodzące były wysyłane z bramki internetowej. Zabrany do szpitala.

  Inne wezwanie. Policja na miejscu. Na ulicy. Facet zadzwonił, że jest z wywiadu i został zdemaskowany i potrzebuję pomocy. Przyjeżdżamy, a gość opowiada bardzo logiczną historię o tym, że ścigają go wywiady innych państw, że jest w dużym niebezpieczeństwie. I żeby go gdzieś ukryć. Ukryliśmy go w szpitalu psychiatrycznym. Zabrany do szpitala.

  Często zdarzają się wezwania do kościołów lub w ich okolice. Raz zabraliśmy faceta, co ponad dobę klęczał i modlił się na ulicy obok kościoła. Innym razem starszą babkę, co w kaplicy w której była całodobowa adoracja sakramentu, spędziła prawie dwie doby.

  Albo facet, który ukręcił łeb kotu, bo go coś w głowie mu kazało to zrobić.

  Niby śmieszne ale każdy z tych przykładów to ludzka tragedia. Dla pacjenta i rodziny.

  #wejsciesilowe #999 #ratownikmedyczny
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Ale niektórzy z was są nienormalni.
  Stworzyliście w swoich głowach świat, w którym
  wszystkie kobiety, to potwory zaprogramowane żeby was zniszczyć.
  Wasze p0lki są jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie.
  I to przez kogo? No właśnie kurde w dużej mierze przez takich facetów jak wy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie jesteście idealni, ale pierwsi żeby oceniać nas. Co wy sobą reprezentujecie?
  Siedzenie przy kompie i wylewanie swoich frustracji? X D
  Jakie wy macie zainteresowania? Plany?
  Kobiety są kurwa oceniane cały czas, wszystko co robimy jest oceniane. Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja pierdole, ale brzydka iks dedede
  Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D
  Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
  A co do tych betabankomatów, to
  pracuje do końca wakacji w sklepie i chyba by wam mózgi wybuchły jakbyście zobaczyli, że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem, a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD
  Wiem, że są takie przypadki, ale są też kurwa przypadki, że to kobieta jest bankomatem. Jak na przykład u mojej mamy, mój ojczym to jebany leń i jest utrzymywany przez nią, i co mam teraz iść na wykop i wylać frustracje jacy wszyscy jesteście spierdoleni i szukacie sponsorów?
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (89)