Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tyle ładnych i uśmiechniętych dziewczyn mijam idąc ulicą, a ja dałem się wciągnąć w związek z toksyczną i manipulującą psychowariatką, którą muszę się opiekować i nie umiem (i chyba nie chcę) zostawić :(
#feels #zwiazki #przegryw #rozowepaski #milosc #przemyslenia #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tyle ładnych i uśmiechniętych dziew...
źródło: comment_JgJGfgLSHyhBe9qmNcwta5w3F25ttZJM.jpg
  • 11
odtrutka: opie, wiem co czujesz też byłam w toksycznym związku i po jakimś czasie tak się przyzwyczajasz do złej sytuacji że nie widzisz z niej wyjścia. nigdy nie ma dobrego momentu na rozstanie, to super trudne i wydaje się że z tą osobą nawet jak jest źle to jest lepiej niż bez. Niestety, ludzie się nie zmieniają więc jeśli ona ci obiecuje albo ty wierzysz że się zmieni to raczej tak
@AnonimoweMirkoWyznania: hm, wydaje mi się, że nawet jakaś "toksyczna i manipulująca psychowariatka" nie będzie zadowolona ze związku, w którym partner ogląda się za "ładnymi i uśmiechniętymi dziewczynami". trochę się tobą brzydzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyjęłaś mi to z ust, już szukasz gałęzi do przeskoczenia... Taki wygląd Wasz. () Jak Ci źle to to zakończ, miej jaja