Wpis z mikrobloga

O #!$%@? jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "karierę" w rakietach. Brateł przyjechał swoim elektrycznym SUVem Tesla Model X P100D i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, ULA, jej Tory Bruno a na podłodze leżał ich Atlas V. ULA płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz z NASA zaczyna opowieść, że ULA jest prawie bankrutem i trzeba nowe kontrakty a nikt nie chce Atlasem latać i do utrzymania firmy potrzeba 10 000 000 dolanów xD
Stary mówi Elonowi, że ma na jednego Atlasa a na drugiego musiałby dać xD
Brat na to:

nie mam

Stary jak to nie masz, przecież spłaciłeś Teslę kilka lat temu więc musisz mieć. ULA i jej Tory Bruno patrzyli na brata, jak na największego zbrodniarza. A on na to:

Buduję rakietę i nie mam.

Na co stary z ryjem, że jaką rakietę, przecież ma 10 wylądowanych w hangarach

Rakietę do kolonizacji Marsa buduję

Stary z NASA na to, że przecież taka rakieta, to z dziesięć, dwiadzieścia milardów, na co Elon mu mówi, że prawie pięć, bo się nie #!$%@?ą jak w NASA w stare technologie i będzie full reusability xD Stary #!$%@?ł zbiornik SLS z nowym spawaniem o ścianę i wydzierał się, że mój brat jest #!$%@? i że go zawiódł bo niby dorosły odpowiedzialny człowiek a rakiety na Marsa buduje. Stary jeszcze pytał, czy może jeszcze ma zamiar owiewki ładunku odzyskiwać skoro jest taki innowacyjny
Brat tylko stwierdził, że to nie jego sprawa, że ULA ma problemy finansowe i nie zamierza jej finansować, bo to i tak zła inwestycja, patrząc na ich rakiety, Delta IV Heavy kosztuje 400 milonów dolarów a Atlas V 200 milionów i za #!$%@? mu nie spłacą a on nie zamierza jako antykomunista finansować jakiejś guwnofirmy XD

Stary kazał mu #!$%@?ć i powiedział, że w święta może się nie pokazywać, na co Elon stwierdził, że w święta i tak siedzi w Dragonie, bo na marca 2018 pierwszy lot przygotowują xD

Ja #!$%@? mój Elon to chłód niczym Clint Eastwood i dobrze tak głupiej ULA, bo kupywała silniki z rosji i teraz guwnogeny przeszły na jej małego Atlasa xD

Ja sam się nie odzywałem, bo jestem Orbital ATK na utrzymaniu starych i nie chciałem podpaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spacexmasterrace #elonmusk #heheszki
O.....Y - O #!$%@? jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który ro...

źródło: comment_KgRu0pGlRNKgMrD8jl2A0076MOGsEkGM.jpg

Pobierz
  • 11
Stary z NASA na to, że przecież taka rakieta, to z dziesięć, dwiadzieścia milardów, na co Elon mu mówi, że prawie pięć, bo się nie #!$%@?ą


@enron: Coś tu chyba nie tak jest xD