Wpis z mikrobloga

@spere: ok ktoś go niepotrzebnie pomówił, powinien go przeprosić, tylko że to nie wyszło oryginalnie z wykopu, więc niezła próba - ale #!$%@? zdyskredytować przy tej okazji wykopu mu się nie uda, a zamieszanie z nim związane to i tak pikuś przy tym, co jego gazeta robi dezinformując o tej sprawie, prezentuje w gruncie rzeczy taki sam poziom co kwadrat - "OK nic się nie stało, brak udziału osób trzecich, samobójstwo,
@spere to już zostało zdementowane jakieś 10 tys wpisów temu, zresztą również przez samego Gadowskiego, chyba jeszcze tylko na grupach fejsbukowych w to wierzą, ale dobrze, że masz rozrywkę (to a propos bekazprawakow) :D
@dioxyna: nienawiść ludziom oczy zalewa. Potrafią w jednym tekście napisać, że Wyborcza to nieistotna gazeta, której nikt nie czyta, a chwilę dalej, że Wyborcza robi dezinformację na masową skalę i fałszuje dotarcie do prawdy. Przy czym - żeby nie było cienia wątpliwości - zaznacza, że nigdy nie skalał się czytaniem tej gazety : )
@chciwykrasnolud: Ojej, ten as śledczy @Preda_tor_v bana dostał ! Ni mniej ni więcej oznacza to, że śledztwo utknie w martwym punkcie. Trzeba też zbadać, czy czasami połączone siły GW i TVN , nie zniszczyły tego zacnego detektywa, w którego planach były listy gończe wykopu za Michnikiem i Lisem.
Ale tym zapewne zajmie się jego kompan, agent @comielipsa, twórca niezwykłej czarnejlisty , na którą wpisał wszystkich uczestniczących w tym tagu. Nadto
@comielipsa: nie mam nic na swoją obronę, gdyż jestem abonentem cyfrowej prenumeraty GW, a zatem masz niezbywalne prawo zaliczać mnie do władz okupacyjnych. Nie miałbym też nic przeciwko temu, gdyby rząd Izraela z racji tej prenumeraty, wpłacał mi jakąś kwotę na me konto w żydowskim banku ING Bank Śląski.