Wpis z mikrobloga

HEJ! - zaklamance i hipokryci z #4konserwy... Wy wszyscy co "nie glosowaliscie na PiS ale..."
Musze to z siebie wyrzucic bo juz nie moge zniesc tego zaklamania... czuje sie na Wykopie jak w psychiatryku.


Teraz taki bulwers w sprawie Igora S. a to przeciez nic innego, a WASZ WYTESKNIONY - lansowany przez Partie model panstwa, ktory tu od wyborow wspieracie klaskajac gdy niszczony jest TK, niezaleznosc prokuratury, sądownictwa, telewizji publicznej... To jest wlasnie ucielesnienie Waszych mokrych snow gdzie czlowiek jest niczym w starciu z machina panstwowa... ta sprawa to przeciez takie Seicento BIS... Serio nie zauwazacie, ze od Was rzekomych wielkich antykomunistow... wali komuna tak, ze az nos wykreca? W tym szale bicia "lewactwa" ktory zalewa wam oczy pogubiliscie sie straszliwie... stoczyliscie sie do samego rynsztoka...
Bo co mamy? prokurature, ktora (przy Waszych oklaskach) w duzym stopniu utracila niezaleznosc, jest wlasciwie czescia organizmu rzadowego (zostala podpieta pod Ministra Sprawiedliwosci) i mimo, ze ma tasmy od roku to jakos nie rwala sie do dzialan... czyzby chronila inna czesc organizmu rzadowo-panstwowego czyli Policje? Zeby bylo ciekawiej... tasme wyciaga ten zly TVN, ktory chcecie zniszczyc bo stacja ta nie idzie po waszej skrajnie prawackiej linii (na marginesie... fajne rozumienie pluralizmu - brawo!). TVNowi... wtoruje jedna z ostatnnich niezaleznych instytucji czyli ten zly lewacki Rzecznik Praw Obywatelskich... ktorego wykopki wraz z PiSem chetnie by "naprawili" jako kolejna "swinie", ktora trzeba oderwac od koryta.
Teraz jeszcze tylko pchani propaganda "nadzwyczajnej kasty co kradnie Snickersy" oddajcie ostatni bastion wolnosci czyli nizalezne sądy... ehhh... Z kim ja tutaj przebywam? Czy Wam ta propaganda juz zupelnie mozgi wyzarla i jestescie niezdolni do najmniejszej nawet refleksji? Nie widzicie, ze prezentujecie identyczny poziom jak ci upodleni ruscy ludzie, ktorzy po kazdym zacisienieu petli na szyi prosza o jeszcze? WTF... Co z Wami jest nie tak?

#neuropa #heheszki #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #oswiadczenie #dobrazmiana
Pobierz pk347 - HEJ! - zaklamance i hipokryci z #4konserwy... Wy wszyscy co "nie glosowalisci...
źródło: comment_Tr97sIrFu5OE9E2WGp5njnqYttQywv2A.jpg
  • 42
Chłopie, o czym Ty gadasz? Każda władza, pierwsze, co robi, to okopuje się swoimi ludźmi wszędzie. WSZĘDZIE, tj. prokuratura, sądy, policja, media i tak dalej. Platforma zrobiła to lepiej, bo wszyscy byli wzięci za mordy i była cisza, a PiS robi to nieudolnie.


@Radeg90: aha - i po to zeby bylo "tak samo jak za PO"... na wzor rusko-turecki przejmowane i paralizowane jest TK, prok, tvp, sądy itd? LOL
Każda władza, pierwsze, co robi, to okopuje się swoimi ludźmi wszędzie. WSZĘDZIE, tj. prokuratura, sądy, policja, media i tak dalej.


@Radeg90: To dlaczego PO i PSL oddzieliły instytucję prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwości w 2010 roku (prokuratora generalnego od tamtego czasu powoływał prezydent, który przypominam wtedy jeszcze był z PIS a nie z PO!). Po co ta zabawa, skoro mogli sobie wybrać prokuratora generalnego sami?

Dlaczego w latach 90 wprowadzono reformę
@pk347: Przecież trybunał był cały czas po stronie PO z Rzeplińskim na czele, co się Tuska pytał, czy wolno mu uznać za zgodne z konstytucją. xD
Weź mnie nie rozśmieszaj z TVP i TVN. Te telewizje jechały po jednej linii politycznej. To był dramat, jak mieli takich dziennikarzy jak Lewicka. TVP był wtedy całkowicie POwski. Później przejął go PiS, teraz jest większy pluralizm, bo te same fakty mamy z dwóch różnych
Teraz taki bulwers w sprawie Igora S. a to przeciez nic innego, a WASZ WYTESKNIONY - lansowany przez Partie model panstwa, ktory tu od wyborow wspieracie klaskajac gdy niszczony jest TK, niezaleznosc prokuratury, sądownictwa, telewizji publicznej... To jest wlasnie ucielesnienie Waszych mokrych snow gdzie czlowiek jest niczym w starciu z machina panstwowa...


@pk347: ty #!$%@? normalny jesteś? A kto aż klaskał uszami z radości jak policja #!$%@?ła "patusów" na Marszach Niepodległości?
Teraz taki bulwers w sprawie Igora S. a to przeciez nic innego, a WASZ WYTESKNIONY - lansowany przez Partie model panstwa, ktory tu od wyborow wspieracie klaskajac gdy niszczony jest TK, niezaleznosc prokuratury, sądownictwa, telewizji publicznej...

by "naprawili" jako kolejna "swinie", ktora trzeba oderwac od koryta.


@pk347: To wygląda jak wojna na chochoły.

Mimo, że zgadzam się z Tobą, to nie podzielam podejścia "płonącej dupy". Jestem wykopkiem, ale nie jestem zwolennikiem
@Radeg90: tak możesz sobie wytłumaczyć wszystko, ale nie przewidzisz dzięki tej teorii niczego. To zwykły unik przed dysonansem poznawczym.

@johny-kalesonny: ja w poprzednich wyborach zagłosowałem za razem jako sprzeciw. Miałem dość tej szopki. Żałuję, bo każdy głos na partię, która dostała się do parlamentu a nie jest PIS byłby lepszy. Nie przewidziałem, że PIS dostanie samodzielną większość.

Dla mnie sytuacja jest jasna - najpierw trzeba powstrzymać niszczenie państwa przez PIS,
@pk347: BUEHEHEHEHE co za hipokryta XD
za rządów PełO z samego Marszu Niepodległości można przypomnieć:
- udowodnione skopanie postronnego przechodnia na ulicy. później te super niezależne sądy skazały go za zarzut napaści na policjanta tylko na podstawie zeznań tegoż policjanta, a ty tu piszesz że PiS robi atak na niezawisłe sądy XD
- policja w ciuchach policji prowokowała zadymy (udowodnione https://www.youtube.com/watch?v=8G0SOYWeRQc)
- na rozkaz Sienkiewicza spalono budkę przy Ambasadzie (na podsłuchanej
cerastes - @pk347: BUEHEHEHEHE co za hipokryta XD 
za rządów PełO z samego Marszu Ni...
@johny-kalesonny: wiem. A wcześniej na PO by nie rządził PIS. Ale nie ma opcji "sensowna partia". Jest opcja "powolna zmiana w Białoruś lub w najlepszym razie Ukrainę", albo "bierny ale niegroźny rząd miernot". To ja wolę miernoty.

Europa Zachodnia od 2WŚ miała głównie rządy miernot, i się rozwijała. Kraje, gdzie było "ciekawie" (Portugalia, Hiszpania, Turcja) - rozwijały się dużo wolniej. Nawet najlepszy autokrata w końcu coś spieprzy, a brak sprzężenia zwrotnego
- udowodnione skopanie postronnego przechodnia na ulicy. później te super niezależne sądy skazały go za zarzut napaści na policjanta tylko na podstawie zeznań tegoż policjanta, a ty tu piszesz że PiS robi atak na niezawisłe sądy XD


@cerastes: czemu kłamiesz?

We wtorek sąd skazał 27-letniego warszawskiego policjanta Karola C. na półtora roku więzienia w zawieszeniu i ośmioletni zakaz wykonywania zawodu.


http://wyborcza.pl/1,76842,13956681,Policjant_skazany_za_pobicie_uczestnika_Marszu_Niepodleglosci_.html
http://wpolityce.pl/polityka/158010-policjant-kopal-w-twarz-na-marszu-niepodleglosci-sad-wyrzucenie-ze-sluzby-i-wiezienie-w-zawieszeniu
@Kacc: NIE KŁAMIĘ, tak było za PełO, teraz to wam przez gardło nie chce przejść. tak policjant został skazany po tym jak w mediach zrobiła się afera, ale zaraz po marszu ten człowiek został aresztowany i postawiono mu zarzutu pobicia policjanta, a sąd natychmiastowy skazał go na podstawie zeznań tegoż policjanta. Wy wszyscy jesteście zakłamani oszuści.
http://3obieg.pl/sad-skazal-niewinnego-czlowieka