Wpis z mikrobloga

@szaremyszki: Problem ze śladami nie dotyczy tylko maski, bo po płynie z Biedronki to polerowanie szyby musiałem robić. O zniszczonych wycieraczkach nie wspomnę.
@bidzej: Polecasz jakiś płyn? Mam pod ręką Auchan'a i tam sporo płynów z Autolandu jest. Czytałem, że dosyć spoko.
@Stixer: Ja kupuje raz w roku 20-30 baniek w auchan takiego taniego scierwa po 1.99 za 5L. Baniaki jak po mineralnej . Zielone jabluszko na lato , niebieskie #!$%@? na zime. Ale to zalezy czym i ile kto jezdzi. Ja uzywam aut do jezdzenia nie do glaskania. Jeszcze nie jestem wystarczajaco stary emocjonalnie zeby sie zwiazac z jakims 20 letnim gruzem z kilkoma litrami pod maska
@szaremyszki: No widzisz, a ja nie chcę jeździć jakimś purchlem, tylko dbam o auto, bo ciężko na nie zapracowałem i nie wiem kiedy przyjdzie mi kupić następne. Po prostu nauczony jestem dbania o dosłownie wszystko. Kwestia podejścia :)
@Stixer: Autoland powinien byc ok. Osobiscie mam taka zasade, ze nie kupuje najtanszego gowna, bo szkoda mi samochodu i nerwow, ale w Sonaxy po 35pln za baniak plynu do spryskiwaczy (zimowego) to tez przesada - chociaz kiedys kupilem takie cos zeby przetestowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bidzej: No przesada, ale chyba bardziej koncentrat opłaca się kupić. Teraz zapas można zrobić, bo sezon zimowy się skończył i płyny potaniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stixer: dlatego tez nie mowie ci ze masz lac to i czy tamto. Mozesz sie doktoryzowac z plynow , mozesz badac wiek auta i grubosc powloki lakierniczej. Jest tyle zmiennych ze proste pytania generuja proste odpowiedzi :) Moze to byc ostatni gruz - ale twoj -za twoje hajsy i bedziesz w niego lozyl niebotyczne kwoty - bo tak - bo mozesz- bo jeszcze nie rozumiesz motoryzacji :D . Moja rada -
@szaremyszki: #!$%@? stad ale już, sorry, #!$%@? od rzeczy, #!$%@? nas to obchodzi, co robisz ze swoim autem, OP chce coś, co nie robi syfu na lakierze/szybach - zwykłą wodą, no zajebiście, ciekawe w ile miesięcy można #!$%@?ć kamieniem wszystkie kanalki i pompke

@Stixer: yyy, z letnim nie ma problemu, koncentrat sonaxa + woda demineralizowana (jakieś 3zł za 5 litrów w ruchanie czy innym hipermarkecie) i powinno być bezpiecznie bez