Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szanujcie siebie i swój czas. Z fartem mirasy

#tinder

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (41)

Jaka akcja dzisiaj!
    Jestem z żoną na zakupach w Tesco. Przechodzimy na dział z warzywami. A tam jakiś typ stoi nad imbirem i drze się na niego. Chwycił panią sprzątaczkę, która przechodziła obok akurat i pokazując jej palcem karton z imbirem drze się: widzisz to?! To nazywacie imbirem?! Przecież to śmiecie a nie imbir. U nas w UK takie coś wyrzuca się do kosza!!!
    Ominęliśmy go szerokim łukiem i robimy dalej zakupy.
    Nagle w alejce z ryżem ten sam gość rzuca opakowaniami drąc się to jest kurwa ryż?! To są śmiecie!! Odpady!! U nas w UK jest ryż a tu?! NIE DLA PSA PRAWDZIWY RYŻ!!! DLA PANA TO!! Żona bierze paczkę ryżu a ten podlatuje i jeb jej ten ryż z ręki i drze się Zostaw to!! To są śmiecie!! Przyjedz do UK to zobaczysz prawdziwy ryż!! Pokrzyczł jeszcze trochę, powyzywał te kartony z ryżem od śmieci, wział jeden i pobiegł w stronę kas.

Uważajcie Mirki na zakupach dziś!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #uk #gotujzwykopem #polska #pdk #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Po ile teraz w IDEA POP jest minuta połączenia w szczycie? I jaki koszt SMS?

Nie lepiej przejść na TAK TAK-a ? Zaznaczam że nie chcę Simplusa (podobno mają słaby zasięg). Ogólnie taki telefon chciałem sobie kupić, opłaca się? Ma GPRSa czy WAPa? Ma gry? Cena dobra?

Za 50zł na ile przedłużam wychodzące?

#pytanie #telefony #orange #ideapop #heheszki #gimbynieznajo pokaż całość

odpowiedzi (34)