Wpis z mikrobloga

Mam do leczenia kilka ząbków i zapoznałem się z wieloma problemami ludzi. Leczone zęby kanałowo mogą w przyszłości mieć problemy i można te ząbki stracić, korony nie są tak wspaniałym cudem: wypadają, bywają nieszczelności pod dziąsłem i należy je wymieniać. Implanty - cholernie drogie i nie zawsze się przyjmują, w dodatku często występują komplikacje, zanika kość. Mostek i pozostałe protezy - szybki zanik kości, za 10 lat zniekształcenie twarzy jak u starszych osób. W dodatku każdy plombowany ząb z czasem będzie musiał zostać przeleczony kanałowo a na niego korona. Dzisiejsze plomby są beznadziejne. Mamy XXI wiek, statki kosmiczne, grafeny, "ynteligentne" domy a naukowcy nie potrafią wynaleźć trwałej plomby. Dzisiaj plomba już u dentysty staje się nieszczelna kiedy ten utwardza ją światłem. Taka plombka wytrzyma parę lat jeśli wcześniej próchnica nie dostanie się przez nieszczelność i nie zniszczy Ci zęba. Po prostu poza naturalnymi zębami cała reszta to jedna wielka niewiadoma. #zdrowie #stomatologia #uroda #ciekawostki
Pobierz ono6767 - Mam do leczenia kilka ząbków i zapoznałem się z wieloma problemami ludzi. L...
źródło: comment_ZssJul43klYoQfKSj8Azq0kT6vsYzcSf.jpg