Wpis z mikrobloga

@Nusretin: panie... nie szukaj na porównywarkach internetowych tam cena jest zawsze kosmicza, a im dłużej szukasz tym drożej wychodzi (sprawdzają IP, cookies, etc... i taka zabawa w udawanie, że cały czas drożeje, która ma wywołać w tobie presję czasu).
Dzwoń do ubezpieczalni, wysłuchaj propozycji, mów że drogo, za drogo, że za tyle nie weźmiesz, że jesteś w stanie dać max tyle i tyle...
Gwarantuje ci że jeśli jesteś dobry w te
@Nusretin: panie... nie szukaj na porównywarkach internetowych tam cena jest zawsze kosmicza, a im dłużej szukasz tym drożej wychodzi (sprawdzają IP, cookies, etc... i taka zabawa w udawanie, że cały czas drożeje,


@gchmurka: a najczęściej na końcu tych porównywarek i tak trzeba się bawić w podawanie danych do kontaktu ;)
Pewnie teraz się trochę zmieniło, ale kiedyś znajomy z firmy która miała takie porównywarki mówił, że tak naprawdę to tylko
@enron: w większości Mireczku, a u nas nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po to jesteśmy na wypoku, żeby można było podbić do nas z linkiem do wyliczenia, a my Ci je sprawdzimy (ilość zniżek, poprawność danych) i spróbujemy coś urwać + dać możliwą promkę, jeśli jest.

To, że nie ma jednej promocji jaką otrzymasz bezpośrednio w TU, nie oznacza, że nie ma dostępu do innej ;)

@
@mfind: nie twierdzę że u Was jest tak jak gdzie indziej, nie znam Was a że jestem leniwy to korzystam z usług swojego dobrego agenta ;) Ale jeśli macie dobre podejście do klienta to tym lepiej dla Was (i dla Waszych klientów) :)
@enron: wiem wiem, dlatego napisałem, że u większości :)

Jeśli chciałbyś w przyszłości sprawdzić coś ubezpieczeniowego, to zapraszam na priv ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mfind: przy obecnych podwyżkach... mnie kończyło się OC 6 stycznia. Zakupiłem jeszcze w październiku :D (3 miesiące wcześniej) i zaoszczędziłem prawie 100-150zł :)
@gchmurka: tylko w jednym-dwóch TU można z takim wyprzedzeniem zawrzeć umowę, więc dobrze Ci się trafiło :)

Jednak co do zasady, jest tak jak napisałem Mireczku :) Teraz się uspokoiło wszystko i miejmy nadzieję, że tak zostanie.