Wpis z mikrobloga

@Al_Bundy: @Inconel: moim zdaniem już za długo trochę. Myślałem ze na trzecim skończą, czwarty trochę moim zdaniem już przeciągany bo jest kasa więc jak nie skończą na piątym to będzie tragedia.

Ale w 2016 wyszło kilka bardzo dobrych seriali więc jak skończycie house of cards to wołajcie a podeśle
@Al_Bundy: Mam tak, że jak zacznę coś oglądać to muszę do końca... choćby zaczęło być gównem w 2 sezonie na 7 zrobionych ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę nadgonić trochę tych seriali polecisz coś z nowości ?
@Inconel: dexter, breaking bad, prison break tak do 3-4 sezonu ;), two and a half men, gra o tron (też nie jestem na bieząco na ten moment), band of brothers (majstersztyk), narcos, gomorra - polecam też przeczytać książkę - pewnie większość jak nie wszystkie widziałeś
@Al_Bundy: @baetky: matko taki ogrom tego, że mi życia nie wystarczy... dexter był meeega ale skończyłem go oglądać w 2010 na 1 roku studiów na odcinku kiedy jego sis się dowiedziała o tym kim jest. Breaking Bad jeden z lepszych jakie oglądałem. Skazany też fajny, ale tylko 1 sezon i ten co był w Sonie. Z reszty oglądałem Grę o tron i Westworld ale tylko do odcinka w którym okazało