Wpis z mikrobloga

Na początku maja dokonałem rezerwacji w jednym z katowickich hoteli. Pokój jednoosobowy, cztery noce, rezerwacja przez portal Booking.com. Niestety, z racji tego że muszę zrezygnować z wyjazdu dzisiaj tę rezerwację anulowałem. Według informacji podanych przez booking anulowanie bądź jakakolwiek zmiana jest całkowicie darmowe, jeżeli dokona się jej przed jakimś tam terminem (na 100% go nie przekroczyłem). Po paru godzinach dostałem taką wiadomość od pani z recepcji. Mają do tego jakiekolwiek prawo, czy to kolejni #januszebiznesu

#kiciochpyta #prawo #oszukujo #patologiazewsi
b.....b - Na początku maja dokonałem rezerwacji w jednym z katowickich hoteli. Pokój ...

źródło: comment_cYOl8yoYw7YquPcC9cuwZdTEGB5RniLZ.jpg

Pobierz
  • 66
@bbbbbbbbbbb: ziomek moja żona siedzi w tym biznesie od dobrych paru lat to ją podpytałem. W mailu jest informacja ze jest to oferta bezzwrotna wiec jak najbardziej mogą to zrobić i nie można tego anulować i nic Ci odwołanie do Booking nie pomoże. Oczywiście próbuj ale z tego co mi mówi to marne szanse. Prawdopodobnie była to jakaś cena promocyjna i ewentualnie możesz próbować się dogadać żeby to przesunąć na inny