Wpis z mikrobloga

#oszukujo

Zamówiłem paczkę poprzez Pocztę Polską na adres mojego miejsca pracy, któraś paczka z kolei.

I Poczta, jak to Poczta, nie byłaby sobą gdyby nie #!$%@?ła czegoś czego nie #!$%@? żadna prywatna firma.

Pod adresem na który zamówiłem tą paczkę znajduje się biurowiec, jedyny budynek pod tym numerem. JEDEN (co ważne!)

Jest tracking, wszystko fajnie. Ale zobaczcie jak on wygląda, nie jest jakiś podejrzany? Ano jest. A dlaczego?

Brak informacji o błędnym dostarczeniu.

Po jakiejś chwili sobie przypomniałem że powinna przyjść mi paczuszka, to sobie wszedłem na tracking i umarłem w środku.
Paczka najpierw została wysłana do UP Kraków, przeleżała sobie tydzień i wróciła do UP Katowice, tam gdzie nadał ją nadawca. Telefon w dłoń i dzwonimy do miłej pani na infolinii, i co? :D Pani powiedziała że " to dziwne, nie ma informacji o błędnym dostarczeniu, dziwna sytuacja". Moje #!$%@? się zwiększyło, jestem bardzo ugodowy i spokojny ale powiedziałem o nie nie, nie tym razem.
Wysłałem do nich reklamacje, załączyłem wszystko co miałem, tracking itp. Oczywiście musiałem czekać cały #!$%@? czas który mieli przeznaczony na jej rozpatrzenie

A oto odpowiedź kochanej poczty po której #!$%@?łem 5 fikołków i musiałem przejść się po pokoju z zażenowania.

"W niniejszym przypadku przesyłka nie została Panu doręczona, w związku z tym jest Pan osobą nieuprawnioną do
złożenia reklamacji i zmuszeni jesteśmy sprawę pozostawić bez rozpatrzenia."

Co
ONI JEJ NAWET NIE ROZPATRZYLI XD
BO NIE DOSTAŁEM TEJ PACZKI XD
XD
XD
Miesiąc czekania na nic.
Co teraz ja mam z tym zrobić? Paczka zamawiana przez allegro, tam też otworzyłem spór żeby mnie nie wyruchano. Allegro sugeruje odstąpienie od umowy i zwrot kasy ale trochę mi szkoda #!$%@?ć nadawce za błąd poczty.

A teraz najlepsze co te #!$%@? zrobiły.

Patrzcie, to jest oryginał z momentu gdzie składałem reklamacje.

http://imgur.com/Xr3nASj

A to stan NA TERAZ :

http://imgur.com/uIaVEaL

Widzicie co dodali?

#!$%@? oszusty :D Co ja mogę z tym zrobić?

#pomocy
m.....5 - #oszukujo 

Zamówiłem paczkę poprzez Pocztę Polską na adres mojego miejsc...

źródło: comment_iWFnV8E40P9nalT7AjDGDPjkpM05f3PM.jpg

Pobierz

Co zrobić w takiej sytuacji?

  • Olać ich i zamówić kolejną paczkę. 0% (0)
  • O nie nie, wy jebaki leśne nie tym razem. 100.0% (18)

Oddanych głosów: 18

  • 8
I Poczta, jak to Poczta, nie byłaby sobą gdyby nie #!$%@?ła czegoś czego nie #!$%@? żadna prywatna firma.


@michaml9995: paczkomaty wrzucili komuś paczkę z moim numerem telefonu, przez co nie miałem problemu sobie jej odebrać. Poczta Polska nigdy czegoś takiego nie #!$%@?ła...