Wpis z mikrobloga

Wiele osób narzeka na to miasto i mówi, że tu brzydko i smutno, ale jak ktoś chce się w nim odnaleźć to sobie poradzi. Ja tu jestem szczęśliwy. Jeszcze kilku rzeczy do pełni szczęścia brakuje, mimo to idzie mi to wszystko do przodu. Za kilka dni może zrobię podsumowanie moich dwóch lat w #birmingham
#wajdzikwuk #uk #emigracja #anglia

Wiecej foto w komentarzach
wajdzik - Wiele osób narzeka na to miasto i mówi, że tu brzydko i smutno, ale jak kto...

źródło: comment_hFE7tFCbm3pPuFmmqDZxiMY5vGDtEaxb.jpg

Pobierz
  • 27
Niektóre fotki może trochę rozmazane, przepalone lub nieostre ale robiłem je na szybko zatrzymując się tylko na sekundę. Nie miałem na celu ich tu wrzucać, ale po wysłaniu do rodziny stwierdziłem że warto się podzielić
@Trader888: będziesz grał, oglądał czy obsługiwał? Kilku Mirków tu jest, zawsze można jakieś piwo ogarnąć. Warto też pozwiedzać jeśli ktoś lubi industrialne tereny i klimat wieku pary i ciężkich maszyn.
@wajdzik: na zdjeciach to kazde miasto mozna pokazac ladnie. Ta 'renoma' tego miasta nie wziela sie z czapki, jest to beznadziejne miasto i nie tylko polacy tak mowia tylko brytole tez. Jak w pracy mowilem, ze mieszkalem w tych okolicach przez pewien czas to tylko, wspolczuje, okropne miasto itp.
Ale masz racje, kazdy moze znalezc szczescie w obojetnie jakim miescie, ale nie wmowisz nikomu ze to fajne miasto.
@scobos: rzeczywistości nie zamierzam zakłamywać. Kilka tygodni temu pijany Angol wbił kumplowi nóż w brzuch.

Mam jednak świadomość że w dużym stopniu renomę tego miasta psują biedne imigranckie dzielnice takie jak erdington czy west brom. Wystarczy uciec po za nie i miasto zaczyna się podobać.
Ta 'renoma' tego miasta nie wziela sie z czapki, jest to beznadziejne miasto i nie tylko polacy tak mowia tylko brytole tez. Jak w pracy mowilem, ze mieszkalem w tych okolicach przez pewien czas to tylko, wspolczuje, okropne miasto itp.

Ale masz racje, kazdy moze znalezc szczescie w obojetnie jakim miescie, ale nie wmowisz nikomu ze to fajne miasto.


@scobos: #!$%@? az boli. Nie wiem czemu, ale tak jest. Albo mieszkales