Wpis z mikrobloga

Od dawna bardzo lubię i szanuję Wojciecha Cejrowskiego, jak byłem młodszy bardzo lubiłem oglądać jego programy. Teraz kiedy już jestem starszy nie zgadzam się ze wszystkim co mówi Pan Wojtek, ale i tak go lubię.
Przeglądając wypok #!$%@? mnie jego obrażanie i naśmiewanie się z niego, bo katol, lewaki wyśmiewają, bo nie lubi homosiów. Kto lubi Pana Wojtka niech plusuje.
Pod wpisem możecie wstawiać zdjęcia innych osób, którzy są wassymi idolami.
#cejrowski #pokaidola #obrazajocejrowskiego #opinia i trochę #glupiewykopowezabawy
Pobierz NiebieskiGroszek - Od dawna bardzo lubię i szanuję Wojciecha Cejrowskiego, jak byłem ...
źródło: comment_LSdqImnH2BEB6w70w4Hjt730KTbbNChK.jpg
  • 70
@desensitization: Ale poparł koleżkę Tuska, który obniżył podatki:) Niestety Tusk go ignoruje i na jowialne "no pokaż te niskie podatki, mój liberalny bohaterze" odpowiada milczeniem. Bo nie ma się czym chwalić - każdy prowadziłby taką politykę na jego miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NiebieskiGroszek Ja też lubiłem Wojtka, dzieliło i dzieli nas wiele, ale szanowałem bo trzymał się i walczył o swoje poglądy, a nagle rozwód i lot na sikse. Dostał unieważnienie kościelne (zaskoczenie), mimo wszystko nadal słyszę jego głosem mówione: Co Bóg złączył... . Potem słyszę że socjalizm to największe zło, a Wojtuś jednocześnie bryluje w nich i zachwala socjalistyczne kraje Ameryki Płd.
@NiebieskiGroszek: Cejro niestety jest troche jak Bill Nye - kazdy go kochal i lubil programy z nim dopoki nie poszedl w polityke i wtedy troche sie posypalo.

mogl nie politykowac i robic dalej programy o glupich murzynach
@adgebworthy: 10 lat młodszą*

@RoHunter: @Nataniel_PL: @kolak68: @koroluk: @kolak68: @szarzujacyzajaczek: @KarolinaAgata:
Ok, przyznaję się, że źle uzasadniłem moją sympatię do Pana Wojtka, mówiąc, że lubię go bo tak, a kto nie ten lewak i "wogule" zły człowiek. Nie zgadzam się w 90% z wadam Pana Wojtak, które wymienił
@koroluk: , ale po prostu lubiłem go zawsze za jego charyzmę, styl bycia i w
@NiebieskiGroszek: wiedziałeś, że dziewczyna podkładająca głos pod Asha w Pokemonach włożyła sobie kiedyś palec w tyłek?
Wiedziałeś, że posłanka Pawłowicz włożyła sobie kiedyś palec w tyłek?
Widzisz, że w tym wpisie zaatakowałem posłankę Pawłowicz, a aktorki dubbingowej jakoś nie, chociaż zrobiła dokładnie to samo? Zdradza to moją głęboką niechęć do pisu, a może nawet sympatie do PO.
Tak właśnie to działa - mniej więcej.
P.S. oba zdania różnią się jedynie osobą,