Wpis z mikrobloga

@Lobuziakpl: mnie najbardziej #!$%@? jak za granicą Polak kogoś pobiję,nikt nie wnika czemu(najczęściej to jakaś patologia z zawiasami,która uciekla do UK albo podpity agresor) automatycznie przypina mu się latkę prawicowca/narodowca i lewa strona pisze prześmiewcze komcie o Polsce Walczącej,patriotach bijących ludzi albo debilne wstawki o żolnierzach wyklętych,tak jakby przemoc tego typu miala jakieś ukierunkowania polityczne,ot po prostu frustrat zaatakowal drugiego czlowieka
@Hamouma: mnie najbardziej #!$%@? jak za granicą ktoś o ciemniejszej karnacji kogoś pobiję,nikt nie wnika czemu(najczęściej to jakaś patologia z zawiasami,która uciekla do UK albo podpity agresor) automatycznie przypina mu się latkę muzłmanina/dżihadysty i prawa strona pisze prześmiewcze komcie o ubogacaniu kulturowym, rysowaniu kredą na asfalcie albo debilne wstawki o lewactwu mającym krew na rękach, tak jakby przemoc tego typu miala jakieś ukierunkowania polityczne,ot po prostu frustrat zaatakowal drugiego czlowieka

(
@Lobuziakpl: @Hamouma: Ja patrzę tak- mamy duży problem z rosnącym w siłę islamizmem i radykalizacją wśród muzułmanów, ale nie znaczy to, że ma mnie cieszyć, że wśród wielu Polaków w siłę rosną też jakieś debilne ideolo.
automatycznie przypina mu się latkę muzłmanina/dżihadysty (...) tak jakby przemoc tego typu miala jakieś ukierunkowania polityczne


@justkilling: Tak tylko pozwolę sobie wtrącić do dyskusji, że islam to nie ukierunkowanie polityczne, tylko religijne. Ukierunkowana religijnie jest większość ludzi, a to, że ci o "ciemniejszej karnacji" (których większość stanowią muzułmanie) mają największe problemy z prawem, to fakt. Natomiast ukierunkowanymi politycznie patusów bijących ludzi na ulicy bym nie nazwał.