Wpis z mikrobloga

@bialawitz: Wygląda na to, że maj jest ostatnim miesiącem, w którym gracze z Polski będą mogli skorzystać z oferty 888poker. Operator właśnie poinformował nas, że z dniem 1 czerwca przestanie akceptować nowych graczy z Polski.

888poker wycofuje się z rynku polskiego

Od kilku miesięcy obserwujemy exsodus poker roomów z rodzimego rynku, który związany jest z wejściem w życie nowej ustawy hazardowej. Jednak do tej pory na zakończenie działalności w Polsce decydowali
@yahoomlody: Ja się spodziewałem I od lat wyśmiewałem tych, ktorzy liczyli na to, że rząd ureguluje kwestie "hazardu" w PL I mówiłem, że sytuacja jest jaka jest, ale jak na nasze możliwości to jest niemal idealna. I była, teraz to już po frytach
@le_banana: Wyplacic wyplacisz. Ale w chwili obecnej wyplate robisz sam i no problem, jak za pare dni konto zablokuja to musisz sie prosic support o wyplate reczna.
Oficjalnego info jeszcze nie ma, ale prawdopodobnie wyjda od 1 czerwca, wiec najlepiej wyplacic sobie do 31 maja.
Oficjalnie:

Following a business reevaluation, we would like to inform you that 888’s services are not being offered to players residing in Poland and therefore your account will be closed as of 05/06/2017.

You will continue to be able to withdraw all funds from your bankroll using our web cashier.

If you have already registered to any of our 888poker tournaments starting from 05/06/2017 onwards, please unregister as you won’t be able
@asterrr: @sajfer: @fdsgvf-vfdbd: WTF?
Czemu nie mam opcji przelewu na skrill?
Jak przychodzi co do czego, to wpłacać można z wszystkich możliwych opcji, a w drugą stronę możliwy jest jedynie przelew na konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czy ktoś się może przypieprzyć z US o to, albo bank odrzuci transakcję?
@asterrr: Dzięki, właśnie to wyjasniłem z consultantem. Ostatnio wpłacałem 3 lata temu (!!), tak więc tym bardziej będę miał sentyment do 888, bo to jedyny przypadek pokerroomu, gdzie przy jednorazowej wpłacie nic nie przegrałem, a do tego jeszcze zarobiłem > 10 razy tyle :(