Wpis z mikrobloga

@mihix: No właśnie to jest pytanie. Mam wersję CUH-1004A i czy jeśli dysk włożę do identycznej to zadziała to bez problemu czy wszystkie dane pójdą się walić. A nie chcę kupować jeśli nie będzie gwarancji że zadziała.
@mihix: jesli wsadzisz go jako wewnetrzny to bankowo pojdzie format, ciekawe czy po podlaczeniu jako zewnetrzny bedzie chcialo formatowac, ostatnio dali taką mozliwosc, nie testowalem

a ty dysk wyciagnąłeś przed reklamacją?
@Segr3gator w konsoli poszło złącze HDMI, płyta wyjęta, niestety wymiana poszła źle i płyta raczej nie do uratowania. Teraz chodzi o odzyskanie saveów z gier. W teorii wszystko jest na dysku, tylko jak to zrobić.
@Ma5TeR: nie mam pojecia, musisz pytac pcmusztardy o jakąś kieszen usb ktora zrobi z tego starego dysku zewnetrzny, poczytaj jak w ogole dziala taki zeqnetrzny razem z ps4, co można z niego zgrać, jaki format plikow to musi miec itd.

mi hdmi padlo kiedys na ps3 po gwarancji ale to dla tego ze podlaczalem wtedy tv/monitor pod napieciem, ps3 mialo o tyle dobrze ze mozna bylo awaryjnie sobie podlaczyc kablem component,