Wpis z mikrobloga

Mirki wsparcia... pacjentem jest mysz która swoje lata świetności ma za sobą, ale jest zbyt zajebista by jej odpuścić.
Logitech G700

Odmówił współpracy LPM działając raz na ~5 a jak już zaskoczy to nie wiadomo na ile, w raz z nim chyba blokują się inne, gdyż potrafi robić dodatkowe skróty i zakładki :-/

Bateria zmieniona i nic. Ślizgacze już zerwane, śrubki odkręcone i w środku hmmm no kurde nie wiem, wszystko jest :-D
Podmieniać przyciski? Kupować i lutować? Warto? Czy może ktoś miał już podobny problem?

#myszki #komputery #elektronika #logitech #gry #naprawalaptopow #rozrywka #pcmasterrace
Pobierz KLIFord - Mirki wsparcia... pacjentem jest mysz która swoje lata świetności ma za sob...
źródło: comment_ghwwn9DhHLNeMP03G3fbXB7JBTDmzHWI.jpg
  • 28
@K_o_w_a_l_s_k_i: @KLIFord: Nie musisz mieć hotaira ale transformatorówka nie jest wskazana chociaż się da, stacja lutownicza lub lutownica taka jak w stacji końcówka (wyleciałą mi nazwa typu) + odsysacz do cyny i jedziesz.

Mógłbym Cię prosić o zrobienie zdjęć śrubek bo mój chrześniak mi gdzieś zapodział od g300 i nie mam jak jej złożyć z nowymi switchami bo też wymieniałem.
@KLIFord: zamów te przyciski i przelutuj. To zwykłe przewlekane 3 nóżkowce. Z palcem w dupie to zrobisz tylko wyposaż się w plecionkę do rozlutowywania, jakiś topnik (może być kalafonia) i jedziesz z koksem. To nie jest rocket science :) Tylko uważaj żeby nie przegrzać punktu lutowania bo ścieżki z miedzi odejdą od płytki, po prostu bądź delikatny.

Moja G700 Ci kibicuje.
@Felonious_Gru yyy nie mam już odsysacza więc w założeniu przyłożenie włączony odkurzacz do płytki drukowanej i rozpuszczając luty na nóżkach wciągnę je do rury gdzie po drodze się ostudzą i zamienia w postać stała ;-P Robię to źle?