Wpis z mikrobloga

Dzień 2/30

Trudno było się skupić ,gdyż doskwierała mi wysoka temperatura i duszność w pomieszczeniu. Jestem jeszcze nieprzyzwyczajony do pozycji, staram się siedzieć wyprostowany z głową skierowaną lekko w górę, aby nie być śpiącym. Myślę, że wkrótce mięśnie się przyzwyczają i będzie wygodnie. Przed snem czuję się "oczyszczony" , dużo lepiej się zasypia, z taką lekkością, mimo zmęczenia nie czuję się przybity do łóżka ,a myśli nie buszują. Mam nadzieję, że efekty te nie są krótkotrwałe, wynikające z tego ,iż robię po prostu chwilowo coś nowego...

Zastanawiam się czy zmieni się coś z moimi snami. Co noc doświadczam ich niezliczoną ilość z czego rano spokojnie pamiętam szczegółowo kilkanaście. Tak duża ilość snów uniemożliwia mi wysypianie się i po prostu mnie męczy. Co prawda często zdarzają się sny świadome, ale już nawet nie chcę mi się wykorzystywać ich potencjału. Być może tak duża ilość snów spowodowana jest chaosem i nieuporządkowanym umysłem? Zobaczymy.

#30dnichallenge #freakz #medytacja #nadtag Jeśli ktoś nie chce tego widzieć to na czarno: #freakzmedytuje
  • 1