Wpis z mikrobloga

Hej @unknown_stranger, myślę, że już czas, żebyś oficjalnie ogłosił wynik swojej ankiety, co nie?
Będziesz miał jajca i uznasz się za wyprowadzonego z błędu (o co prosiłeś w ankiecie), czy będziesz kombinował jak koń pod górę, żeby wyszło na Twoje? ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/wpis/23809161/gdansk-jest-uznawany-za-rowerowa-stolice-polski-i-/

Dodatkowo -- za dwa dni kończy się ECC, póki co Gdańsk prowadzi w globalnej rywalizacji w każdej kategorii (ilość km total, ilość km/mieszkańca, ilość aktywnych uczestników), byłbyś tak miły i skomentował te wyniki w kontekście rywalizacji o miano "rowerowej stolycy Polski"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam tagi, które wołałeś do ankiety, być może obserwujący będą zainteresowani wykrętami:
#rowery #gdansk #polska #rower #rowerowetrojmiasto #pytanieharrego

PS. Jakby co mam screena, więc usuwanie nic nie da. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 9
@Polinik: Ogłoszenie wyników na: "XXI Wielki Przejazd Rowerowy - 11 czerwca 2017
XXI Wielki Przejazd Rowerowy - 11 czerwca 2017" ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak co roku, znowu pomieszaliśmy w trasach - i tym razem rowerzyści startujący z Gdańska wyruszą spod Stadionu Energa. Dzięki temu będzie okazja przejechać się tunelem pod Martwą Wisłą. Z kolei rowerzyści jadący z północy na wjeździe do centrum Gdyni będą mieli
@unknown_stranger:
Czyli jednak wersja bezjajeczna i kombinujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zgadzałeś się z jakąś tezą, zrobiłeś ankietę, na swoich zasadach, której wyniki miały utwierdzić Cię w Twojej opinii bądź ją obalić.
No, ale nie poszło po Twojej myśli, z ankiety (zrobionej na Twoich zasadach, przypominam) wychodzi, że jednak nie miałeś racji. I co robisz? "A może powtórzmy ankietę? Może zapytajmy kogo innego?".

No panie, miejże
@unknown_stranger: Po co mam dodawać ankietę? To nie ja prosiłem o wyprowadzenie mnie z błędu. To Ty chciałeś wyników, żeby zweryfikować swoją tezę. To je dostałeś. A że nie umiesz tego zaakceptować to już nie mój problem.
Co prawda podejrzewałem, że tak się to skończy, ale jednak po cichu liczyłem, że nie okażesz się zapatrzonym w swoją nieomylność bubkiem, tylko pokażesz klasę i przyznasz, że skoro wyniki ankiety (TWOJEJ na TWOICH
Co prawda podejrzewałem, że tak się to skończy, ale jednak po cichu liczyłem, że nie okażesz się zapatrzonym w swoją nieomylność bubkiem, tylko pokażesz klasę i przyznasz, że skoro wyniki ankiety


@Polinik: Mylisz się, jestem tylko zwykłym robakiem, pyłem tej ziemi i jeśli coś robię to robię to dla prawdy, a nie dla siebie.

W mojej ankiety wygrał Gdańsk co było raczej do przewidzenia. W ECC też zapewne wygra Gdańsk, ale
@unknown_stranger: @Polinik: Wydaje mi się, że sukces w ECC to wypadkowa wielu czynników, między innymi kampani społecznej. W 3mieście dużo osób jeździ po lasach z racji bliskości parku krajobrazowego.

Jeżdżę właściwie tylko po trójmieście, infrastrukturę rowerową w innych miastach oglądam raczej z perspektywy kierowcy, ale twierdzenie, że 3miasto jest jakąś stolicą rowerową to chyba trochę na wyrost. Na pewno infrastruktura w ostatnich latach się mocno poszerzyła co przełożyło się na
@kasa:
Parki krajobrazowe wypadają często poza granice miasta, więc te punkty się do ECC nie liczą. :)

Ale to tak na marginesie, ja głównie o tym, żeby @unknown_stranger tamtej ankiety podsumował tą swoją akcję.

Bo, przypominam, to nie było jakieś ogólnopolskie głosowanie na stolycę, tylko prywatna, osobista ankieta tego bezjajca, która miała zweryfikować jego prywatne, osobiste zdanie.
No i jak widać -- "ankieta ankietą a sprawiedliwość musi być po mojej stronie".
@Polinik ja nie rozumiem idei tych ankiet. Ludzie głosują na swoje miasta, żeby się pojarać lokalnym patriotyzmem. Fakt, że dużo nie jeździłem, ale po Warszawie jeździło mi się dużo lepiej niż po Gdańsku, po Białymstoku wbrew pozorom też- wszędzie asfalt i przejazdy rowerowe. Wrocław też wyglądał nieźle, najlepiej z tych wszystkich miejsc, ale to tylko dla mnie teoria, bo okazji pojeździć nie miałem.

Jak dla mnie to Gdańsk naprawdę wypada średnio. Ok,
ja nie rozumiem idei tych ankiet. Ludzie głosują na swoje miasta, żeby się pojarać lokalnym patriotyzmem.


@morgahard: Jup. A mimo to ten typ postanowił ją wykorzystać jako potwierdzenie swojej tezy. A że wyniki wyszły inne niż się spodziewał -- to "ankieta była zła, jeszcze raz! Aż do skutku". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi chodzi tylko o konsekwencję a nie o jakiś tytuł stolicy, bo nawet nie raczył