Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bry, to znowu my Savio.net.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) informujemy, że w ramach #wykopowytest Mirek @silentpl otrzymuje od nas podkładkę Turbo Dynamic XL 90x40x3mm, ale set użytkownika @Eco999 też nam się bardzo spodobał i do niego trafi podkładka Precision Control L 70x30x3mm - będzie pasować do betonu w Twoim pokoju - prosimy Was Mirki o kontakt na PW i recenzję produktu w późniejszym czasie.

  Dzisiaj mamy dla Was najtańszy z naszej oferty model słuchawek gamingowych Savio Strike które są dostępne w sklepach juz od 60zł. Sami ocenicie co to za produkt - recenzje niebawem będą również dostępne na na youtube.

  Zasady?
  - Zaplusuj ten post
  - napisz w komentarzu jaki sprzęt z naszej oferty chciałbyś przetestować

  Wyniki jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #savio #rozdajo

  Sprawdź naszą ofertę -> www.savio.net.pl/produkty
  __________
  Nasze słuchawki BT
  Nasza sekcja Gaming
  pokaż całość

  odpowiedzi (210)

 • avatar

  Zapewne każdy z Was dostał kiedyś telefon typu "Gratulacje Panie, został Pan wylosowany do odbioru gwarantowanej nagrody (tu wstaw dowolnie: tablet, talon na k.... i balon, opiekacz, obieraczka do porzeczek itp.). Zapraszamy do wzięcia udziału w ekskluzywnym podkreślam EKSKLUZYWNYM spotkaniu w hotelu połączonym z prezentacją garnków które leczą raka." Normalnie człowiek rzuca słuchawką, ale jak mam czas, robię troszkę inaczej - OOO JAK SUPER WIE PANI, NIGDY NIC NIE WYGRAŁEM!
  Babka się cieszy, bo trafiła frajera. Podaję jej "dane" - nazywam się Jacek Kórski. Słyszę powątpiewanie, ale za chwilę tłumaczę "wiem wiem, ale ja nie z tych Kurskich, poza tym moje nazwisko pisze się przez "ó"". Ta durna historyjka uwiarygadnia mnie jako kretyna, który przyleci po darmową nagrodę śliniąc się na samą myśl. Bardzo szybko Pani udaje się namówić mnie na wzięcie żony. Ja się cieszę, bo wiem, że dwa puste krzesła na prezentacji skur....synów naciągaczy będą moją zasługą. Ale na tym nie koniec.
  Na ogół dzień przed prezentacją EKSKLUZYWNEGO sprzętu w EKSKLUZYWNYM hotelu dostaję telefon "czy Pan Jacek?". Potwierdzam oczywiście i niezmiennie zapewniam o nieopisanej radości z jutrzejszej prezentacji. Pani dopytuje, czy nie chcę skorzystać z łaskawości producenta garów i wziąć kogoś jeszcze po GWARANTOWANY prezent? NO JASNE ŻE CHCĘ! Dopisuję teściów, rodziców i nieistniejącego brata z żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zapewnieniu Pani, że oczywiście, weźmiemy dowody osobiste, żeby Państwo mogli zweryfikować nasze dane, podkreślam nieopisaną wdzięczność rodu Kórskich na darmowe profity i prezentację magicznych garnków.
  I mam nadzieję, że zamiast dwóch, osiem krzeseł stoi pustych.
  Walcie się na cyce naciągacze.
  #niewiemjaktootagowac #oszukujo #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Zawsze jak widzę osobę rozdającą ulotki to staram się jedną wziąć. Szanuję ich, że zamiast siedzieć na dupie i chlać bez umiaru starają się zarobić trochę grosza. Żadna praca nie hańbi. #przemyslenia #oswiadczenie #gownowpis

  odpowiedzi (94)

Advertisement