Wpis z mikrobloga

@navyblue Napoleon podobno wyszedł z piramidy odmieniony. Do końca życia nie chciał powiedzieć co mu się w środku przydarzyło. Może jedź tam i daj się zamknąć na noc.
@navyblue: piramidy bywają w miejscach, do których kamienie trzeba było znosić i to naprawdę szmat drogi, do tego miedzianymi narzędziami jakimi wtedy się posługiwano nie ma możliwości obrobić kamienia, nie wspominając o równowadze piramid, jest to najbardziej "trwała" struktura, nie wspominam już nawet o astronomicznym położeniu piramid względem niektórych gwiazd, jak to ma miejsce w Gizie. Wnioski sama wyciągnij
@navyblue: tak teraz wpadło mi do głowy, piramidy rzekomo układaja się w okół ziemi jednym pasem, jeżeli faktycznie byłyby to "elektrownie wirbujące" to możnaby nimi potrząsać ziemią jak puszką z kukurydzą (magnetyzm ++)
@hehezielony: @hehezielony: @navyblue: wiecie co może weźmiecie mnie za idiotę, ale właśnie całym sobą poczułem że piramidy (skad sie wziely nie wiem - może od Boga? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) służą do magnetyzowania ziemi, nie ma dla planety patrząc przez pryzmat tysiącleci nic gorszego jak zanik pola magnetycznego. Kosmiczne śmieci zniszczyły by planete w 1 dzień, pozwalając uwierzyć w tezę o systemach wodnych wewnątrz