Wpis z mikrobloga

Meritum beta gotowe!

Ostatnio pisałem o tym projekcie 3 miesiące temu, trochę nam się przeciągnęło, ale w końcu mamy niemalże gotowy produkt!

Meritum to aplikacja do wygodnego przeglądania krótkich ciekawych i wartościowych treści tworzonych przez mirków prowadzących różnotematyczne kanały takie jak kosmos, filozofia, podróże, jedzenie, motoryzacja, polityka, biznes itd.
Jej urywek możecie zobaczyć na załączonym screenshocie.

Zanim wypuszczę ją do Google Play i zawołam wszystkich mirków z poprzedniego wpisu, chciałbym rozesłać mniejszej grupce do testów, jacyś zainteresowani? APK wyślę na PW.

Wcześniej o tym projekcie wspominałem tutaj :
https://www.wykop.pl/wpis/22472997/mirki-ktorzy-maja-malo-czasu-alubia-byc-na-biezaco/

#androiddev #android #startup #ciekawostki #prasowka #ciekawostkihistoryczne #polityka #swiat #zainteresowania
Pobierz mdfk - Meritum beta gotowe!

Ostatnio pisałem o tym projekcie 3 miesiące temu, troc...
źródło: comment_tUrVniXpKPX1djVOC8g3CovRsLYgBPae.jpg
  • 12
@iamtehwin: To się zmieni, Google zaktualizował swoje wytyczne i stwierdzili, że przyciski na dole są lepsze od wysuwanego bocznego menu i zaleca taką funkcjonalność. Z czasem coraz więcej apek będzie tak miało.
@iamtehwin: Mi się podoba ta zmiana. Boczne menu było irytujące, trzeba było sięgać za każdym razem kciukiem i rozsuwać, żeby coś wybrać. W menu na dole masz wszystko pod ręką. Udowodniono zresztą, że ludzie aktywniej korzystają z funkcjonalności gdy jest mniej kroków do zrobienia.

Nie wiedziałem, że chcesz, wyślę na PW.