Wpis z mikrobloga

@JazzJackrabbit: Nie nie jest, niewielu z nich złożyło wnioski, a większość odpowiedzi na złożone wnioski jest odmowna. Możesz to sprawdzić na stronach urzędu ds. cudzoziemców, są tam szczegółowe raporty z podziałem na narodowość.
@JazzJackrabbit:
Gadasz z trollami którzy murzynów z Afryki uciekających do Szwecji nazywają uchodźcami, mimo że nie ma w ich krajach wojny.
A Ukraińcy uciekający przed skutkami wojny do Polski, już uchodźcami nie są xD
@erbo: Przecież to może być ten sam błąd logiczny, jak dopuszczasz to w jedną stronę to wszystkie definicje się rozmywają i są o dupę rozbić. Jak chcesz to możesz psa koniem nazywać, ale nie polecam wnioskować na tej podstawie.
Ta sprawa jest bardziej złożona i więcej czynników wchodzi w grę niż to czy ktoś jest "murzynem z afryki" jak to określiłeś, ale po co się przemęczać z rozumieniem rzeczywistości.
A już
@patool: To nie jest kwestia logiki trollu, tylko znajomości geografii.
Szwecja, Niemcy, Polska - nie graniczą ani z Syrią, ani z Libią.
Natomiast Polska graniczy z Ukrainą.
@erbo: Erbuś, jeśli to takie proste to czemu urząd ds. cudzoziemców odrzuca wnioski azylowe Ukraińców? Skoro milion Ukraińców w Polsce jest uchodźcami to czemu nie są rozlokowani w ośrodkach dla uchodźców albo nie dostają świadczeń przewidzianych dla uchodźców?
Może jest więcej kryteriów, które trzeba uwzględnić?
A jeśli tak to być może w całej tej sprawie trzeba uwzględnić więcej rzeczy niż mieści się w Twoim wąskim i wybiórczym sposobie postrzegania rzeczywistości?
Nie
Skoro milion Ukraińców w Polsce jest uchodźcami to czemu nie są rozlokowani w ośrodkach dla uchodźców albo nie dostają świadczeń przewidzianych dla uchodźców?


@patool: Misiu zacznij od podania podstaw prawnych do tego że jest przymus "rozlokowania w ośrodkach" i "przyznania świadczeń" xD
gadasz z trolem, ktory Ukraińców przybywających do nas z terenów na których nie padł ani jeden strzał nazywa uchodźcami wojennymi


@bombastick: Zacznij od podania danych na temat terenów z których przybywają ci uchodźcy.
No i oczywiście wyjaśnij dlaczego liczba Ukraińców w Polsce tak gwałtownie wzrosła zaraz po rozpoczęciu konfliktu z Rosją.
@bombastick: Ja nigdzie trollu nie pisałem że oni są z takich czy innych terenów,
natomiast ty to napisałeś i znowu zostałeś zaorany jednym prostym pytaniem xD
a ja trolu zanim coś napisze upewniam się, że wiem o czym piszę str 13, nie musisz dziękować


@bombastick: No i znowu samozaoranie własnym linkiem xDDD
Pisałeś że Ukraińcy nie są z terenów wojny, a twoje własne dane mówią że 28% jest z tych terenów xD
Oczywiście są to dane z 2014 czyli z początku konfliktu, więc zapewne teraz są znacznie wyższe.
Pisałeś że Ukraińcy nie są z terenów wojny, a twoje własne dane mówią że 28% jest z tych terenów xD


@erbo: a te pozostałe 70% to z jakich rejonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)i wiem co napisałem, i ty też