Wpis z mikrobloga

Mirki! Z TVP info odchodzi Adam Kuklewicz, to on 2 dni temu zapowiadał swój program Puls Polski Extra, w którym miało być pokazane, że zarówno rodzice Magdy jak i Markus wiedzieli o tym, że pojechała tam jako kobieta do towarzystwa. A może miało być coś więcej? Programu w końcu nie wyemitowano, tłumacząc się zmianą ramówki, a Kuklewicz dzisiaj odchodzi...? zwolnili go? ktoś go zastraszył?
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/adam-kuklewicz-odchodzi-z-tvp-info

#magdazuk #magdalenazuk
  • 34
@dioxyna: Ale czego ode mnie oczekujesz, że dopowiem Ci czego on nie powiedział? Przecież wszystkiego nie mógł powiedzieć w zapowiedzi, zachęcał jedynie do obejrzenia programu gdzie miały być szczegóły, a ten program miał być zaledwie kilka godzin później. To ani jego, ani tym bardziej moja wina że mu program zdjęli i w eter nie poszła reszta informacji.

Powiedział że "rodzina od początku wiedziała" oraz że "szokujące są powiązania chłopaka". I tyle.
@rafal005:

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, decyzja Adama Kuklewicza o odejściu ma związek ze zmianami ramówkowymi w TVP Info, które objęły m.in. „Puls Polski” (program przesunięto z godz. 16.30 na 23.35).


Jasne, taki zbieg okoliczności z tą zapowiedzią reportaża... jakieś dziwne akcje tu odchodzą... Może chciał wykorzystać 'swoje 5 minut' i ogłosić start swojej firmy w momencie gdy wszyscy na niego patrzą? Albo to, albo są naciski na 'cenzurę' / anulowanie reportaża,
@dioxyna: Napisałem dokładnie to co napisałem. Jak nie zrozumiałeś to wróć i przeczytaj jeszcze raz. Ja o żadnej'damie do towarzystwa' w życiu nie pisałem, nicki Ci się popiermyliły.

I przestań mnie rozśmieszać pretensjami do mnie o to, że zdjęli mu reportaż i nie mogliśmy usłyszeć reszty.