Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, tu #chinskiekody i kilka promocji dla Was:

W Gearbest:
Dron JJRC H37 Elfie w cenie 29,99$ z kodem JJRCHS (bez refa)
Słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Drivers w cenie 14,99$ z kodem MiIVH (Bez refa)
Fidget spinner Batman w cenie 1,99$ (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 13 w cenie 659,99$ (bez refa)
Dzisiejsze promocje, które jeszcze działają, oczywiście Mi5 już tutaj nie znajdziecie:
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem F4X4G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem HNoteG (bez refa
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB szary w cenie 149,99$ z kodem FNote4X (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 425,99$ z kodem HMi64G (bez refa)

W Banggood:
Xiaomi Miband 2 w cenie 19,99$ z kodem mibd2 (bez refa)
DOOGEE Mix 6/64 GB czarny lub niebieski w cenie 189,99$ z kodem dgmix (bez refa)
Powerbank/zasilacz awaryjny Xiaomi ZMI QB820 20000mAh z QC 2.0 w cenie 72,37$ z kodem DONCU7 (bez refa)

W Everbuying:
Rejestrator jazdy Xiaomi Mijia w cenie 53,99$(bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Dobry wieczór, tu #chinskiekody i kilka promocji dla Was:

W Gea...

źródło: comment_zf7aNB04ipY6qj25qPXYSSG3gQCQx4nf.jpg

Pobierz
  • 14
Wołam zainteresowanych (53) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @