Wpis z mikrobloga

@safehouse: i zamiast $85 będę musieć korzystać z jakiegoś komercyjnego syfu?


@IllBehaviour: o czym ty w ogóle mówisz?

Zamiast płacić txfee do [KOMERCYJNEJ zresztą] kopalni, które mogą brać max z tysiąc tx na blok - więc popyta > limit podaży, więc windują cenę,

będziesz płacił węzłom lighting które mogą robić i milion tranzakcji na te 10 minut, więc mogą brać i 1 cent fee.

Co więcej, sam możesz postawić taki
@safehouse: przydałaby się stronka z odliczaniem, żeby Jihan wiedział, że jego czas się kończy. Jak uprze się to nawet chyba lepiej bo wtedy ci wszyscy, którym nie podoba się Core będą wolni od Luka. Naprawdę pożegnam ich z wielką ulgą.
Tęsknię za czasami kiedy nie było ich tutaj, jestem strasznie zmęczony ich obecnością tutaj.
Ponad dwa lata temu przestałem zwracać uwagę na nich ale oni jak rak wciskają się tutaj co
Satoshi zaprojektował ten system tak, żeby to szło do minerów. Mnie do bitcoina przekonała wizja satoshiego, nie jakichś wariatów.


@IllBehaviour: Więc masz limit 1000 tranzakcji, co daje taką właśnie kwotę.

A ja chcę małe fee więc będę na bazie bitcoin lepiej rozliczał tranzakcje. W czym masz problem, bo gadasz od rzeczy zupełnie.

p.s. narzekać że coś jest "komercyjne", podczas gdy obecnie minerzy też są komercyjnie przecież (ale co gorsza - zcentralizowani