Wpis z mikrobloga

@GracekPL: rozumiem, że cisniesz beke z devów a nie sprzętu, prawda? Przecież jest wiele innych, większych i ładniejszych gier niż Kekken 7, które normalnie mają 1080p... czasami nawet na xone XD
W ogóle co, mamy się #!$%@?ć albo przejść do kółka onanizacji jakim jest pcmr bo jakaś gówno-bijatyka nie ma w 1080p XD? O jak mi #!$%@? wszystko jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: Wydaje mi się, że te niskie rozdzielczości wynikają z tego, że ta gra to mordoklepanka, która wymaga stałej ilości klatek na sekunde bo ciosy są przypisane do "timingu" animacji. Sam korzystam z UE4 więc wiem, że cieżko tam w sumie coś #!$%@?ć bo to dobry silnik. Tym samym uważam, że twórcy wyznaczyli sobie bezpieczną strefę kosztu renderingu po to, że gdyby działo się dużo na ekranie to klatki nie spadły
Beka z #consolepeasants. Jeszcze cena gry 220zł na konsole - 120zł na pc. "U EEE ale mogę kupić sobie po 6 miesiącach używaną za 120zł" wyrządzając większe szkody naszemu hobby niż piractwo. Jeszcze dymanie analne w postaci opłat za granie multiplayer ( ͡° ͜ʖ ͡°) ."ALE ALE WY NIE MACIE EXÓW" kilka gier dosłownie z czego jeden tytuł może mnie interesuje za to na pc mam z