Wpis z mikrobloga

zakupiłem nordvpn, jestem połączony itp, ale co jakiś czas tak jakby mnie rozłączało, w kliencie upload i download pokazuje 0, nic sie nie wczytuje. Wtedy mogę albo ręcznie zreconnectować, albo odczekać i znów zaczyna działać ( niestety trwa to jakieś 3 - 4 min ), też macie takie problemy ? I której opcji używacie, żeby się łączyć ?
#vpn
  • 6
@legendazligi: Dla mnie najbliższy polski serwer to 9, na Windowsie 10 zdarza się że połączenie zrywa ale sporadycznie no ale jednak :/ Na Androidzie podobnie a na W10 Mobile już dramat bo tam nie ma apki i trzeba wszystko samemu wprowadzić i połączenie utrzymuje sie tylko może pare minut :/

Będę testować innych dostawców bo wierzyć mi się nie chce że 'tak to już jest'. Choć Nord wydawał sie najpoważniejszy, będę
@Saeglopur no ja mam 19km, generalnie nie ma tragedii z prędkością, bo przy normalnym użytkowaniu nic nie tnie w przypadku jakiegoś streama itp, przy p2p trochę gorzej bo koło 300kbit/s przy łączu 250 mbit, pingi na speedtestach koło 35 także ładnie, prędkość pokazuje koło 30 - 40 mb/s także też nie ma co narzekać chyba. Ale zrywa regularnie, w ciągu godziny potrafi 2-3 razy, też napiszę do supportu jak nie to refund
@legendazligi: Mi chodzi o numer serwera, odległość mam teraz ok 70km bo jestem poza Poznaniem ale sama odległość raczej nic tu nie zmienia. Popróbuje z innym polskim serwerem choć mi to wygląda na problem samego softu od Nord :/