Wpis z mikrobloga

@Dolan: pytałem na hurtowniach takich jak ABC-Data i Action, nie wiem jak AB SA ale ACT i ABCD mówią że mają jeszcze po 100-300szt każdej zamówione a po 15 przychodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maniakbitcoin: Tak tak tak... Za każdym #!$%@? razem jak słyszę GeForce to mi się dzwiga. 2 razy tyle zapłacić za troszkę lepsze parametry? Bez sensu, zresztą przejechałem się na 2 kartach od Nvidi więc nie mam zamiaru trzeci raz. Z AMD nigdy problemów nie miałem, chociaż że miałem piekarnik o nazwie FX8350 i karty w stylu R7 280 czy R9 380X...
@Krx_S: olej hurtownie, pytaj w sklepach jak komputronik, morele, x-kom, rtv-euro, oleole, saturn bo oni sami sobie sprowadzają często z pominięciem hurtowni i mają listy kolejkowe więc po prostu musisz zamówić towar np w takim komputroniku czy morelach i czekać na swoją kolej :P
@Krx_S: Możesz też kopać krypto na tym żeby karta albo chociaż część się zwróciła. GTX 1060 w testach wypada tak samo albo i lepiej od Radeonów a koszt podobny. 2-3 miesiące kopania i karta na siebie zarabia
@mentis: Aha. Dzięki ale wolę iść do pracy. Wiem że to inwestycja ale jest też ryzyko na którym można wszystko stracić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie nie będziesz moim mentorem, chyba że podasz mi jakiegoś coina którego mogę sobie kopać r9 380 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale raczej i tak tego robił nie będę, bo wiem co było z digibyte coin i
@mihaubiauek: nie przejmuje się bo w ogóle nie kopię ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem krótką przygodę z Digibyte czy jakoś tak( ͡° ͜ʖ ͡°)
stwierdziłem że jakoś nie bardzo mi się chce sprzedawać swoją moc obliczeniową( ͡º ͜ʖ͡º)