Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (21)

trochę mnie nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    olej na płótnie 40x50cm

#rysujzwykopem #malarstwo #woynar

odpowiedzi (30)

ROZDAJO UŻYWANE, ZMĘCZONE PORSCHE PANAMERA

Na bogato, kto bogatemu zabroni. Jestem lepiej usytuowany nawet od @feuer więc mnie stać #pdk

Pewnie nikt nie uwierzy. Też bym nie uwierzył. Ale plusa na wszelki wypadek dał, a nuż się uda. Naprawdę, mam do oddania furkę. Sprawa wygląda tak, że Panamerką najpierw jeździł mój ojciec, a trzy lata temu zmienił samochód i ja nią jeździłem. Robiłem codziennie 50km na uczelnię i drugie tyle wracając. Plus dużo więcej wariując nią w piątkowe i sobotnie noce z kumplami, albo wyrywając na nią panienki. Kilka razy przegiąłem, jak kumpel wziął od ojca Jeepa Grand Cherokee zebraliśmy ekipę i pojechaliśmy na dwie fury na majówkę, kumpel przez to przejechał, ja nie dałem rady. Nie mieliśmy linki holowniczej i trzeba było poczekać aż tata przyjedzie pomóc, zdrowo opierdolił i powiedział że mi już nigdy żadnego auta nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale teraz oddaje mi GLS'a, a tego mówi, że wstyd mu sprzedawać, tak jest porobiony. Na zdjęciu tego nie widać, ale jest przerysowany. I świeci się na czerwono jakaś dziwna kontrolka. Skrzynia się powoli pierdoli, kilka rzeczy do zrobienia.

Dla ojca oddanie tego auta za darmo, to jak dla przeciętnej osoby oddanie skody Felicji. To kto chce, kto chce?

#rozdajo #motoryzacja #porsche #panamera #samochody #pdk #gownowpis #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (33)